Wpis z mikrobloga

Czy ludzie w Polsce mają jakieś elementarne poczucie godności? Aż mnie zmroziło jak przeczytałem ten komentarz i zobaczyłem liczbę lajków. 0 punktów w grupie, KOMPROMITACJA w meczu z Austrią, PORAŻKA z Holandią przy wbiciu jednego goła, odpadnięcie jako pierwsi z turnieju a ci dalej odrabiają moralne zwycięstwo po wbiciu jednej brameczki potężnej Holandii. Ależ będę się śmiał jeśli Austria jutro pyknie tych Holendrów/odpadną w pierwszej fazie pucharowej.

I nie mówcie, jakiej to nie mieliśmy najtrudniejszej grupy. Co ma powiedzieć Albania, która grając z Hiszpanią, Włochami i Chorwacją zdobyła więcej punktów i nawiązała równiejszą walkę niż my w swoich meczach?

NAJPIEKNIJESZY MECZ POLSKIEJ REPREZENTACJI OD LAT JA PIER.... CO MY JESTESMY, SAN MARINO?!

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
MackaCthulhu - Czy ludzie w Polsce mają jakieś elementarne poczucie godności? Aż mnie...

źródło: temp_file5674978814295594807

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MackaCthulhu: ta grupa B może i byłaby mocna, ale w poprzedniej dekadzie, Włosi zagrali 3 bardzo słabe mecze, a Chorwaci to już też nie są ci sami piłkarze, co jeszcze kilka lat temu.
  • Odpowiedz
Co ma powiedzieć Albania, która grając z Hiszpanią, Włochami i Chorwacją zdobyła więcej punktów i nawiązała równiejszą walkę niż my w swoich meczach?


@MackaCthulhu: No to na przykład że w grupie eliminacyjnej zajęli pierwsze miejsce a my trzecie, są lepszą reprezentacją od nas na ten moment, zmarnowaliśmy rok na dziadka Santosa kiedy oni budowali swoją drużynę.
  • Odpowiedz
  • 0
@fabcio93 też by było 0 punktów i tłumaczenie dokładnie takie jak teraz jakbyśmy grali w tamtej grupie

@ActiveekHere zgadzam się, chociaż to żenujące, że trzeba się z tym zgodzić. Albania to biedne bałkańskie państwa z niespełna 3 milionami obywateli, którego najlepszy zawodnik reprezentuje barwy Szwajcarii.
  • Odpowiedz