Wpis z mikrobloga

321 020 + 18 = 321 038

Takie byle co, sprawdzić górkę za Wisłą, na której nie byłem 2 lata.

Forma o 14 sekund (na 2 minutach) gorsza niż 2 lata temu, kiedy wbiłem tam pucharek za top10 (na dość słabo jednak uczęszczanym segmencie). Dzisiejszy wynik dałby mi top25 na 600 ludzi na Stravie, niby wciąż ok, ale nie dziwie się że ludzie w moim wieku kończą kariery zawodowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio, 2 lata temu miałem 10kg mniej i o ile jeżdżenie po płaskim, czy generalnie wytrzymałość na dystansie to może i nawet lepsza jest niż te 2 lata temu, o tyle podnieść dupę z siodła i dokręcić z dużego blatu jak jest jeszcze takie znośne 6-7% nachylenia to już inna bajka.

A może po prostu wtedy miałem dobry dzień, a dziś nie miałem? Na pewno tak było ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
  • 8
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: trzeba się pogodzić ze tym, że czas zabija. Ja to rowerowa pełna rekreacja, nigdzie nie gonię, kilometry i tak lecą równie szybko, co lata. Gdy stuknie mi 50, kupię se elektryka i też będzie fajnie
  • Odpowiedz
  • 0
@WyuArtykyu: to pierwszy sezon kiedy przestałem poprawiać wyniki pod górę, mimo że jeżdżę więcej niż w poprzednich latach, zdrowotnie (oprócz kilku kg więcej) nic mi nie dolega, więc biorę na klatę to że rowerowo-sportowo dziadzieję ;)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: super, dziękuję Ci jeszcze raz :)
Będzie co objechać w przyszłości zwłaszcza, że to obiekty za Wisłą, a ten kierunek nie jest u mnie zbyt popularny w tym roku.

Co do tej stronki to gdzieś już ją widziałem, ale wtedy tych zaznaczonych podjazdów w okolicy było ~4.
  • Odpowiedz
@grap32: tak w sumie jeszcze sobie myślę że to i tak nie wszystkie. W samej Bydgoszczy możesz doliczyć Hutniczą, Kielecką (oba podjazdy od strony wylotu na Solec), Kujawska, JP2, te serpentyny przy trasie uniwersyteckiej, Bełzy (choć tam dość łagodny podjazd, ok. 3-4%) no i Jar Czynu Społecznego. Jak się stąd wyniosę, to najbardziej mi będzie właśnie podjazdów brakować :(
  • Odpowiedz