Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że w Polsce zarabiając 6 tysięcy na rękę zarabiasz więcej od 60% Polaków, zarabiając 10 tysięcy jesteś w 15% tych najlepiej zarabiających a potem wchodzisz na insta i co drugi wydał na urządzenie mieszkania 150-200 000 złotych xD P0lacy mają kredytowanie się pod kurek we krwi, a potem płacz jak stópki polecą w górę.

#nieruchomosci
Bardamu - Jak to jest, że w Polsce zarabiając 6 tysięcy na rękę zarabiasz więcej od 6...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@#!$%@? @#!$%@?

@Bardamu: chłopie mój ziomeczek z którym na studiach mieszkałem miał plan taki żeby:


Wziąć na rodziców kredyt gotówkowy na wkład własny

Iść z tym wkładem własnym zaj3bac hipotekę pod korek na mieszkanie w top5

Dobrać kredyt gotówkowy na remont/wykończenie


A jego wówczas dziewczyna narzekała że mają małą zdolność kredytową, nie że jest drogo albo że oni gówno zarabiają XD


No ale tak szczerze. Gdybyś miał wziąć faktycznie kredyt i
  • Odpowiedz
Ale że niby 150k za wykończenie od stanu deweloperskiego to jakoś dużo? Jak na mieszkanie 60m+ to chyba nie.
  • Odpowiedz
@Bardamu: ja tam co się da wolę robić samemu; nawet coś spieprzyć i poprawiać ale nie ma to jak robić dla siebie; ¯\(ツ)/¯ 90% rzeczy w wykończeniu spokojnie da się ogarnąć wspomagając się internetem
  • Odpowiedz
@Bardamu niestety w większości jest to kasa od rodziców. Piszę niestety, bo też mam kredyt i kupione mieszkanie, ale spłacę go dopiero pewnie za kilkanaście lat. W przeciwieństwie do znajomych, którzy już pospłacali i zmieniają mieszkania na kolejne większe, lub się budują. Jak masz na start kasę od starych to jesteś już bogatszy od tych co zarabiają po 10-15k, ale nic nie dostali. Bo oni raz, że wynajmują, a dwa, że odkładają
  • Odpowiedz
Jak to jest, że w Polsce zarabiając 6 tysięcy na rękę zarabiasz więcej od 60% Polaków, zarabiając 10 tysięcy jesteś w 15% tych najlepiej zarabiających a potem wchodzisz na insta i co drugi wydał na urządzenie mieszkania 150-200 000 złotych xD P0lacy mają kredytowanie się pod kurek we krwi, a potem płacz jak stópki polecą w górę.


@Bardamu: Człowieku, ludzie biorąc te turbo kredyty na chate + remont nierzadko fałszowali własne
  • Odpowiedz