Wpis z mikrobloga

@Luckless a może w krajach cywilizowanych kobiety nie boją się zgłaszać przestępst seksualnych i stąd taka statystyka? Może na zachodzie nie są przepytywane w co były ubrane i czy na pewno chcą zgłosić bo pan policjant ma akurat dużo pracy i nie chce mu się przyjmować zgłoszenia? Zgłaszałeś coś kiedyś u naszych psów? Ja cztery razy i zawsze byłem traktowany jak przestępca a sprawy w miesiąc umarzano, dlatego psy u nas
  • Odpowiedz
a może w krajach cywilizowanych kobiety nie boją się zgłaszać przestępst seksualnych i stąd taka statystyka? Może na zachodzie nie są przepytywane w co były ubrane i czy na pewno chcą zgłosić bo pan policjant ma akurat dużo pracy i nie chce mu się przyjmować zgłoszenia? Zgłaszałeś coś kiedyś u naszych psów? Ja cztery razy i zawsze byłem traktowany jak przestępca a sprawy w miesiąc umarzano, dlatego psy u nas mają takie
BlueTony - >a może w krajach cywilizowanych kobiety nie boją się zgłaszać przestępst ...

źródło: no-tak-bylo-nie-zmyslam-urban-w-stroju-biskupa

Pobierz
  • Odpowiedz
a może w krajach cywilizowanych kobiety nie boją się zgłaszać przestępst seksualnych i stąd taka statystyka?


@alkoJezus: ach gówno, tutaj my idziemy znowu xD
Dżemdobry, jestę neuropkę i już tłumaczę:
1. W Szwecji gwałty inaczej się liczą i nawet jak ktoś krzywo na kobietę spojrzy to już się liczy do statystyk jako pięć gwałtów.
2. W Anglii tak naprawdę jest mniej gwałtów, bo oni mają system imperialny a nie metryczny, tak więc każde nasze 2.5 centymetra gwałtu liczy się jak ich 1 cal gwałtu, więc należy podzielić
  • Odpowiedz