Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: A dlaczego miałby się do tego odnosić? Przecież to nie imigrant, więc to zupełnie co innego. To sprawa dla policji, a nie dla polityka. Naprawdę dziwnie rozumują ci fajnopolacy.
  • Odpowiedz
@Jah00: rozumiem że Bosak to minister ds. zagranicznych że wypowiada się tylko w przypadku imigrantów?

Czyli można powiedzieć, że Bosak wypowiada się tylko wtedy gdy można na tym ugrać coś politycznego?
  • Odpowiedz
@pawelczixd: A dlaczego miałby się do tego odnosić? Przecież to nie imigrant, więc to zupełnie co innego. To sprawa dla policji, a nie dla polityka. Naprawdę dziwnie rozumują ci fajnopolacy.


@Jah00: prawdę mówiąc jak jakiś Gruzin coś #!$%@?ł w Polsce to krzysiu tez się nie zająknął nawet.
  • Odpowiedz
  • 19
@Latarenko ale ja mu nie zabraniam niczego pisać. Co więcej - chce by pisał jak najwięcej. Dlatego też czekam na jego opinie na temat incydentu z mieczem skoro tak wiele ma do powiedzenia na temat innych ataków.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Odpowiem analogią. Koło mnie znajduje się bardzo niebezpieczny odcinek drogi na którym ginie rocznie mnóstwo osób. Co roku, w sytuacji w której ktoś tam ginie, zwracam uwagę, że coś należy z tym zrobić, bo będzie coraz gorzej. Czy fakt, że nie wspominam o wszystkich wypadkach w Polsce, czyni ze mnie w jakikolwiek sposób hipokrytę, lub świadczy o podwójnych standardach?

Czyli można powiedzieć, że Bosak wypowiada się tylko wtedy gdy
  • Odpowiedz
@archubuntu: po prawdzie, gdyby potraktować to analogicznie to odzywałbyś się tylko, gdyby sprawca miał blachy litewskie albo ukraińskie, a siedziałbyś cicho, gdyby sprawca jechał na polskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiecie może kiedy Krzysztof Bosak napisze tweeta potępiającego


@pawelczixd: zrobi to następnego dnia po spełnieniu 100 obietnic platformy, wprowadzenia związków partnerskich lewicy .
  • Odpowiedz
@powerfulally: Nie do końca. Ja widzę zagrożenie w tym odcinku drogi, więc zwracam uwagę na wszystkie wypadki na tym odcinku, co wcale nie znaczy iż uważam, że nigdzie indziej wypadków nie ma. I po co miałbym o nich wspominać, skoro mają się nijak do tematu, na którym mi zależy? Bosak analogicznie widzi zagrożenie w imigracji, więc zwraca uwagę na imigrantów. A że sporo w tym wyrachowania - heloł, koleś jest
  • Odpowiedz