Wpis z mikrobloga

@EmDeCe aha, czyli mam rozumieć że wśród Palestyńczyków nie ma kobiet z dziećmi, a wszystko co pokazują w Gazie to kłamstwo? Zapomniałem że kobiety z dziećmi są tylko nad polską granicą, a tam to tylko sami terroryści. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@ArystokracjaPomarancza: oczywiście nie popieram i gardzę odpowiedzialnym za bezmyślne mordowanie cywilów. Niestety HAMAS właśnie liczy na to co robi rząd Izraela, który ma nawet mierne poparcie wśród swoich obywateli a ich premier miał postawione poważne zarzuty o korupcje i oszustwa.
Ale arabscy terroryści, to terroryści z dziada pradziada, hodowani od urodzenia na męczenników, tam nie ma żadnej refleksji tylko tępa agresja. Na co liczyli atakując lokalne mocarstwo? Ano liczyli (przede
EmDeCe - @ArystokracjaPomarancza: oczywiście nie popieram i gardzę odpowiedzialnym za...

źródło: obraz_2024-06-24_150046304

Pobierz
  • Odpowiedz
@EmDeCe: to co piszesz to powielanie syjonistycznej propagandy. Środowisko z którego wywodzi się obecny rząd od zawsze mówiło, że ich celem jest Wielki Izrael i nie da się tego zrobić z palestyńczykami na plecach. Sami sobie tych terrorystów wychowali. Szczur który przed tobą uciekał, przestraszony i przyparty do ściany zacznie gryźć.
  • Odpowiedz
Palestyna = HAMAS

HAMAS = organizacja terrorystyczna

Wszystko się zgadza.

@EmDeCe: Według was, Żydów, Palestyna w ogóle nie istnieje, to tylko tymczasowa nazwa okupowanej części Izraela, a więc:
Palestyna = Izrael
Izrael = organizacja terrorystyczna
Wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz
  • 3
@Borealny:

kobiet z dziećmi


aha, czyli mam rozumieć, że wśród Izraelitów nie ma kobiet z dziećmi, a wszystko co pokazują to tylko ofiary żydów? Bandyta skarży się, że go napadnięty pobił. Jak ci wpadnie złodziej z chatę, to mu jeszcze herbatę zrobisz?
Jak napisałem w odpowiedzi innemu, gardzę bezmyślnym mordowaniem cywilów przez żydów, ale Iranowi o to właśnie chodziło, o taką odpowiedź, oni sami gardzą swoimi ludźmi.
  • Odpowiedz
  • 2
to co piszesz to powielanie syjonistycznej propagandy. Środowisko z którego wywodzi się obecny rząd od zawsze mówiło, że ich celem jest Wielki Izrael i nie da się tego zrobić z palestyńczykami na plecach. Sami sobie tych terrorystów wychowali. Szczur który przed tobą uciekał, przestraszony i przyparty do ściany zacznie gryźć.


@buchowo: XD

Irańscy ajatollahowie i kreml pewnie są dumni, że wyhodowali europejskich bezmózgów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@buchowo tego Netanjahu co ma zarzuty i tylko stołek trzyma go na wolności? Izrael żyje dzięki mocarstwu USA i trochę Europie. Urojenia tego żyda są tym samym co turbo patriotów i Wielkiej Lechii XD
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Gdyby tylko to był obecny premier to pal licho. Tam rządzi skrajna prawica, ONR to przy nich grzeczni chłopcy. Mają poparcie społeczne, szczególnie w mniejszych osadach (które powstały nielegalnie by the way).
  • Odpowiedz
@EmDeCe: protesty nie oznaczają braku poparcia. Gdy rządził PiS też były protesty, a jednak wygrali drugą kadencję. Ktoś go jednak wybrał, tak samo jak choćby Orbana, węgrzy też protestują.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: sorki ale po "Palestyna jest organizacją" jedyne co mogłem to wyśmiać ten post.

Takie tam statystyki ale kogo obchodzą skoro przecież to konflikt "najbardziej etycznej armii świata" kontra "organizacji terrorystycznej" xd
McWozniak - @EmDeCe: sorki ale po "Palestyna jest organizacją" jedyne co mogłem to wy...

źródło: 1000006013

Pobierz
  • Odpowiedz