Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ale #!$%@? akcja. Poszedłem wczoraj do kina i pani w kasie za bilet nie chciała żadnych pieniędzy i to niby dlatego, że mam jakąś kartę unlimited. Było mi trochę głupio, a w dodatku czułem się jak złodziej i chciałem dać jej pieniądze, ale nie wzięła. Seans planowo zaczynał się o 20:00, a ja byłem w kasie kina dopiero o 20:15 i bałem się, że obsługa już mnie nie wpuści, ale okazali się bardzo mili i mówili, że nie ma problemu. Mogłem nawet skorzystać z toalety, przez co na salę wszedłem dopiero o 20:20. Leciały już zwiastuny filmów i kilka minut później zaczął się właściwy seans.

Troszkę jestem zniesmaczony, bo nie udało mi się obejrzeć reklam, więc obiecałem sobie, że następnym razem będę 15 minut przed planowanym rozpoczęciem filmu, żeby na pewno nie przegapić żadnej reklamy. W ramach tego, że narobiłem wczoraj zamieszania swoim spóźnieniem i tym, że pani wpuściła mnie za darmo, to chyba wypadałoby również następnym razem zakupić jakiś popcorn i colę w kasie kina, co o tym myślicie?

#gownowpis #zalesie #truestory #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #kino #cinemacity #stanowski #kanalzero #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz