Wpis z mikrobloga

@tyr3q360:
Wykopki: Jak będzie wojna to pierwszy #!$%@? za granicę. Trzeba być absolutnym debilem żeby ryzykować życie dla tego gównokraju i ich zdegenerowanych elit. Nikt nie ma prawa mnie tu zatrzymywać, a mobilizacja cywili do przymusowej walki to pogwałcenie podstawowych praw człowieka.

Też wykopki:
  • Odpowiedz
wczoraj na PKP wyzywalem ukra ok 45 lat dlaczego nie jedzie do swoich tylko lata sobie po kraju darmowym PKP


@Fushnikov: Czemu jeszcze nie zgłosiłeś się do wojska bronić naszych granic? Nie wiesz że właśnie toczy się wojna hybrydowa w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie mogę zgłosiċ młodego, ukraińskiego byczka, który zamiast walczyć na froncie słucha głośno tik-toków w pociągu?


@tyr3q360: nigdzie, wybrał życie nad walkę o ojczyznę. Mógł i skorzystał.
  • Odpowiedz
@maad a czemu mają męczyć? Jak najada na Polskę to odesle ich za granicę a sam niestety zostanę. Czemu mają przesladowac kobietę i dzieci. Dorosły chłop cwaniakuje w obcym kraju i jeszcze ich języka każe się uczyć
  • Odpowiedz
Czemu mają przesladowac kobietę


@Fushnikov: Ludzie z reguły są za równouprawnieniem, więc na bank ktoś się taki znajdzie. Poza tym powinna ciebie wspierać w kraju i swojej ojczyźnie, a nie uciekać jak tchórz
  • Odpowiedz
nie potrzebuje wsparcia gdy jest zagrożenie ich życia


@Fushnikov: Wiem wiem nabijam się, już napisałeś że wolisz bronić kraju niż rodziny. Ale nie martw się, ktoś się znajdzie na twoje miejsce

kazalem mu mówić w Polsce po polsku


@Fushnikov: Dima sobie może mówić po ukraińsku w Polsce na tej samej zasadzie co Maruszek po polsku w Norwegii i kij ci do tego. Taka postawa jest przykładem dlaczego tak
  • Odpowiedz