Wpis z mikrobloga

  • 13
@#!$%@?: Mogę też sprzedać Twoje mieszkanie od razu? (dźwignia finansowa) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@okrim z niedowierzaniem patrzę na posty ludzi, którzy myślą że nieruchomości w naszym kraju spadną. Wyobraź sobie, że nagle murarz, elektryk, dekarz, hydraulik będzie zarabiał 50% mniej. Do tego w największej hossie turystycznej i imigracyjnej. Op odłożył parę srebrników i jest na tyle mądry by przewidzieć spadki nieruchomości, ale nie wie jak na tym zarobić. Czasami zastanawiam się jak wy żyjecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@JasniePanMateusz: ale co sie tak denerwujesz, ja tylko zadałem pytanie, nawet nie pisałem ile chce zainwestować i w którym momencie. Jak chcesz to dokup sobie kolejne mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niedowierzaniem patrzę na posty ludzi, którzy myślą że nieruchomości w naszym kraju spadną. Wyobraź sobie, że nagle murarz, elektryk, dekarz, hydraulik będzie zarabiał 50% mniej


@JasniePanMateusz: Wystarczyłoby, by deweloper nie miał tak wysokiej marży, a ceny mieszkań mogłyby spaść o kilkadziesiąt procent, bez obniżania pensji wykonawcom. Wiesz, murarz nie zarabia od procenta wartości sprzedaży.
  • Odpowiedz