Wpis z mikrobloga

Jakiś pocisk uderzył w plażowiczów na sewastopolskiej plaży

Smutny wypadek (ʘʘ)
Mam nadzieję że ostatni ( ͡ ͜ʖ ͡)
Cywilna ludność Rosji nie zasługuje na to ()
Oby już się to nie powtórzyło ¯\(ツ)/¯

#wojna #rosja #ukraina
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deladomboix: niby nie ale oni sie cieszą jak innym sie dzieje krzywda do puki im samym sie nie stanie tak że uj im w 4 litery niech cierpią.

Nie zapominaj początku wojny oni nie narzekali na to że atakują ukraine tylko na słaby sprzęt jaki dostali chętnych na początku nie brakowało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deladomboix: jakie żarty? Ja przecież pisze poważnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są niewinni ludzie tacy jak ja czy ty ( ͡ ͜ʖ ͡) mam nadzieję że nic im nie będzie ()
  • Odpowiedz
żarty żartami Mirku ale żadna ludność cywilna na to nie zasługuje... I nie #!$%@? mi nawet że przecież mogą się wyprowadzić


@Deladomboix: jednak są w zasięgu broni wroga, sami atakują Ukrainę i zdziwienie, że na nich pociski lecą¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jakiś pocisk uderzył w plażowiczów na sewastopolskiej plaży


@Grzesiok: najpierw jak przeczytałem ten fragment to wydawało mi się, że o dobry dowcip lub wiązankę dostali, dopiero niżej się okazało o co chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak no ale ja nie bronie ruskich byku..... Masowe ataki na ludność cywilną lub obiekty cywilne bez rozróżnienia, jak również celowe ataki na ludność cywilną jako taką lub na poszczególne osoby cywilne, nieuczestniczące w działaniach wojennych, są zakazane przez prawo humanitarne i są zbrodniami wojennymi
  • Odpowiedz
@Grzesiok: koniasz się cieszy bo potrafią coś (bo tak naprawdę to nie wiadomo co tam spadło) zestrzeliwać w przeciwieństwie do kłamliwej zachodniej propagandy ¯\(ツ)/¯ Sukces goni sukces.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: A to czasem nie było tak, że trafiły ich odłamki po zestrzeleniu pocisku przez ruską OPL? Widziałem ten filmik, o którym piszesz i gdyby dostali pociskiem to by z tej plaży nie było co zbierać.
  • Odpowiedz