Wpis z mikrobloga

@Stabilizator:

Zauważ ze to jest twoja logika którą sam wymyśliłeś. I tego kolegę to tez wymyśliłeś smarku¯\(ツ)/¯

Głębokie. A coś bardziej z sensem? Tani syf z Węgier i Rumunii jest ok? Nie krzyczymy o blokowaniu co drugi wpis?
  • Odpowiedz
@joazaxa:

Widzę, że niektórzy nie rozumieją co to jest Wspólna Polityka Rolna i unia celna.

Noooo, a od kiedy to ta unia jest taka spoko? Jak trzeba jechać po Ukraińcach to zła gieuropa a jak idzie syf od waszych węgierskich braci to wspólna polityka. Zacne odklejenie milordzie XD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: no i mamy wielkiego obrońcę rolników. To jak tam czemu nie protestujesz? Chyba nikt nie zakazuje sprzeciwu gdy okradają naszych rolników.
Taka prawda, że macie to głęboko, tylko chodzi o hejtowanie w jednym kierunku pseudorolasy wykopowe
  • Odpowiedz
@Smarek37: @bombastick

Polska należy do Unii Europejskiej co wiąże się m.in. z utrzymywaniem odpowiednych standardów w rolnictwie. Ukraina nie należy do UE, używa nawozów zakazanych w UE od lat, dlatego też wpuszczanie bez cła ukraińskich produktów to działanie na szkodę unijnego rolnictwa (w tym polskiego).

Węgry i Rumunia należą do UE i utrzymują te same standardy, dlatego też węgierskie i rumuńskie produkty mogą być bez przeszkód sprzedawane w Polsce.
  • Odpowiedz
@joazaxa: ale Polscy rolnicy tracą, czemu nie protestujecie? We wszystkim wam to prawo unijne przeszkadze a tu nie? Przecież tracą Polscy rolnicy o których się tak "troszczycie" Ku...wa proste pytanie a wy odpowiadacie jakimiś fikołkami jak jakieś zaprogramowane boty
  • Odpowiedz
@Smarek37: Chłopie, ja jestem jednym człowiekiem, który ma własne poglądy, a nie jakąś zbiorowością, dlatego też nie zwracaj się do mnie w liczbie mnogiej. Gdy Polska wchodziła do UE w 2004r. - za czym zresztą głosowałem - to stała się częścią wspólnego obszaru gospodarczego, który jest chroniony przez cła przed zewnętrzną konkurencją. Ukraina nie jest częścią UE i zniesienie cła na produkty rolne z Ukrainy to zmiana reguł gry podczas
  • Odpowiedz
@joazaxa: chłopie jęczycie tu dzień w dzień, że zła unia chce wpiepszać nam migrantów, zielony ład itp a jak ktoś wewnątrz dopiepsza naszym rolnikom to dupa cicho, żaden nawet słowem tu się nie odezwie. Kwa gorzej, nawet tego bronicie bo to ruskie przydupasy Węgry i mogą bo zasady unijne. Tak będę pisał w liczbie mnogiej bo was tu jest całe stado takich #!$%@?ących dzbanów do trolowania.
  • Odpowiedz
zła unia chce wpiepszać nam migrantów, zielony ład itp


@Smarek37: Kiedy Poska wchodziła do UE to wymogu przyjmowania nielegalnych imigrantów do Polski nie było, nie było też wymogu niszczenia przemysłu.

bo to ruskie przydupasy
  • Odpowiedz
@joazaxa:

Dlaczego pominąłeś Rumunię - nie pasuje do schematu?

Bo gdyby to była tylko Rumunia, to może by któryś z was coś pomiauczał, ale że są jeszcze Węgry to żaden japy nie odezwie, proste
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz