Wpis z mikrobloga

Siemano!

Startujemy z niedzielnym #rozdajo ! Na zwycięzcę jak zawsze czeka 1 miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (do aktywowania na każdym koncie) – aby wziąć udział, wystarczy zaplusować ten wpis. Szczęśliwca wyłonimy jutro po 13:00 i oznaczymy go w osobnym poście.
Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że ostatnio ruszyła PRZEKOZACKA PROMOCJA na Xbox Game Pass Ultimate dla AKTUALNYCH użytkowników (osób, które mają subskrypcję, ale chcą ją przedłużyć)!

Można kupić abonament aż 77% taniej – dla aktualnych użytkowników NIGDY nie było taniej.

Obecnie za przedłużenie Xbox Game Pass Ultimate możecie zapłacić tylko tyle:

– 162 dni XGPU = 80 zł (77% taniej)
– 243 dni XGPU = 120 zł (77% taniej)
– 323 dni XGPU = 160 zł (77% taniej)
– 404 dni XGPU = 200 zł (77% taniej)
– 485 dni XGPU = 240 zł (77% taniej)
– 566 dni XGPU = 280 zł (77% taniej)
– 647 dni XGPU = 320 zł (77% taniej)
– 728 dni XGPU = 360 zł (77% taniej)
– 809 dni XGPU = 400 zł (77% taniej)
– 890 dni XGPU = 440 zł (77% taniej)
– 971 dni XGPU = 480 zł (77% taniej)

LINK DO PROMOCJI: https://xgp.pl/promocje/bardzo-tani-xbox-game-pass-ultimate-aktualni-uzytkownicy/

PS. Jeżeli jesteś nowym lub powracającym użytkownikiem, możesz oszczędzić jeszcze więcej, bo aż 83%. W takim wypadku sprawdź ten poradnik: https://xgp.pl/promocje/540-dni-xbox-game-pass-ultimate-za-190-zl/

Powodzonka w rozdajo!!! ( ͟ʖ)

#rozdajozadarmo #zadarmo #xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery #eaplay #pcgamepass #xgpu #xboxseries #graniewchmurze #gryzadarmo #konkurs #konkursy #callofduty #cod #halo #bethesda #microsoft #gearsofwar #konsole #konsoledeals #konsolemasterrace #free
XGPpl - Siemano!

Startujemy z niedzielnym #rozdajo ! Na zwycięzcę jak zawsze czeka 1...

źródło: XGPU dla aktualnych vpn

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@XGPpl: jezeli na swoim polskimi koncie mam już suba GPU do 24 lipca 2026 to ten sposób z Indiami też mi zadziała, a jak tak to maksymalnie na ile miesięcy w przód mogę sobie jeszcze w takiej sytuacji "dokupić"? Kiedyś czytałem o 3 latach, ale to aktualne?
  • Odpowiedz
  • 2
@Luck_89: Tak, powinno bez problemu przedłużyć, z tego konkretnego poradnika skorzystało już ponad 3000 osób i na pewno każdy z nich nie miał wcześniej subskrypcji z Indii ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do 3 lat, to tak – ten limit jest wciąż aktualny; więcej niż 36 msc w danym momencie nie możesz mieć.
  • Odpowiedz
@XGPpl Dzieki za odpowiedź. Nie mam aktywnego obecnie gamę pasa czyli muszę kupić kody dla powracających. W tym poradniku jest mowa o 36 miesiącach (6x 6 msc). A ja nie chcę na aż tak długo. Jak kupię 2x 6 msc GP Core i 1x1 msc GP ultimate to będzie działało? Będę miał na 12/13 miesięcy ultimate?
  • Odpowiedz
  • 0
@XGPpl Niestety coś poszło nie tak. Aktywowałem 2 X 6 miesięcy core, potem wpisałem kod na ultimate. Zostałem zapytany czy chce przekonwertować i dostałem informację że z 12 miesięcy skróci się GP do 9 miesięcy. Potwierdziłem i nadal mam GP core:/ Złożyłem już reklamację na Eneba.
Snuffer89 - @XGPpl Niestety coś poszło nie tak. Aktywowałem 2 X 6 miesięcy core, pote...

źródło: temp_file4410469197134370207

Pobierz
  • Odpowiedz