Wpis z mikrobloga

Eh, zawsze jak mam większego doła to uciekam do oglądania starych reklam na youtube, oglądania nostalgicznych rzeczy w necie oraz do spacerowania i odwiedzania starych miejsc. Chociaż przez chwilę mogę poczuć się tak jak kiedyś, gdy miałem 10 lat. Po tym wszystkim wracam do rzeczywistości i chyba jest jeszcze gorzej, ale jest to warte tego, żeby zamknąć się chociaż na chwilę w swojej nostalgicznej bańce i zaznać chwilę przyjemności, bo i tak nic już więcej nie mam.

#depresja #gorzkiezale #dziecinstwo #nostalgia
telegazeciarz - Eh, zawsze jak mam większego doła to uciekam do oglądania starych rek...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, zawsze jak mam większego doła to uciekam do oglądania starych reklam na youtube,


@telegazeciarz: Można się śmiać, ale ja akurat mam podobne skrzywienie i lubię oglądać sobie czasami stare świąteczne reklamy, stare reklamy telefonii komórkowych albo te co na Cartoon Netwoork kiedyś leciały co się postacie z kreskówek krosowały.
  • Odpowiedz
@telegazeciarz: Mam tak samo jak ty. Do tego teledyski i programy z hypera, a ostatnio bardzo lubię sobie czytać recenzje i zapowiedzi sprzętów w starych numerach magazynów typu CD-action czy komputer świat. Piękne czasy kiedy nie wszystko było podporządkowane w 100% gospodarce uwagi.
  • Odpowiedz
a myślałem, że tylko ja tak robię. Witaj w klubie bracie


@siedzacymarian: Szczerze? Ja nawet myślałem, że to jest jakiś odchył od normy i za bardzo nie przyznawałem się do tego. A tu widzę, że sporo ludzi ma podobnie XD
  • Odpowiedz
Czas się tam zatrzymał, jak wchodzę to czuję ten sam zapach, który czułem X lat temu.


@Mddzms99: Ja dla odmiany mam taką tendencję do romantyzowania muzyki, pogody/pór roku, ludzi (głównie dziewczyn, ale to akurat nie jest dziwne),jeżdżenia autobusem, tego jak się kiedyś ubieraliśmy ogólnie klimatu/vibe poprzednich lat zwłaszcza związanych z pop-kulturą. Ale też kiedyś ludzie trochę inną mentalność mieli.
  • Odpowiedz
Martwi tylko to, że te wspomnienia z roku na rok bledną.

Nie spodziewałem się, że tyle ludzi ma podobie xd


@Mddzms99: Wiesz, kluczem do sukcesu w tym wszystkim jest dojrzeć, ale pozostać sobą i nie dać się zwariować. Stare wspomnienia bledną, ale powstają nowe nie ma już kolegów z podwórka, ale jest narzeczona. Nie ma starej kii, ale jest nowy mercedes. Jedną z najgorszych rzeczy jakie możemy sobie zrobić jako
  • Odpowiedz