Wpis z mikrobloga

@sberatel: szczerze wystarczy nie przygotować się do testu. Te pytania się robiło z płytki i zapamiętywało odpowiedzi bo niektóre potrafiły zaskoczyć. Tak szczerz to jak zawodowy kierowca teorii bez powtórzenia nie zdał bym za pierwszym razem.
  • Odpowiedz
@Szklanka_Mleka ale to przecież nie trzeba być mocno inteligentnym by za 1 czy 2 razem stwierdzić pora poczytać przepisy czy wykupić jakiś pakiet pytań i po prostu się przygotować. No ale jak ktoś woli chodzić na egzaminy robić z siebie idiotę niż się przygotować to nikt mu nie zabroni.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur Teoria za drugim, praktyka za trzecim.

Za 1 razem nie wyjechałem z placu manewrów,
Za 2 razem wyjechałem ale jechał rowerzysta i jakoś go chciałem ominąć i oblałem bo linia ciągła XDDDD
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: Nie wiem jaki problem mają ludzie, którzy nie zdają za pierwszym razem xd

Ostatnio na totalnej wyjebce zaliczyłem kat A gdy było zimno, a ja nie miałem odpowiedniego ubioru. Pokłóciłem się z egzaminatorka na dodatek xD

I tak mi zaliczyła bo jazda jest prosta. Ludzie są takimi dzbanami, że nie ogarniają podstaw prowadzenia samochodu, ale będą mi tłumaczyli że oni lepiej jeżdżą ode mnie
  • Odpowiedz
@LudzieToDebile a, to ty jesteś też jednym z tych głąbów, którzy twierdzą, że umiejętności w prowadzeniu pojazdów liczy się na podstawie podejść do egzaminów. XDDDD

Ja #!$%@?ę, nick znowu adekwatny, co za głąb. :D

Pewnie jak ci zadam jakieś pytanie z przepisów to znowu zrobisz z siebie głupka. XD

@Wredna_pomarancza zobacz, kolejny as z tej kategorii. Chyba zacznę ich zbierać jak Pokemony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod

Po drugim niezaliczeniu powinien być roczny ban na egzamin, że ktoś zacofany w rozwoju mógł dorosnąć. Po piątym oblaniu dożywotni ban za prowadzenie pojazdów mechanicznych.


#!$%@? waść. Zdałem za piątym z czego dwa razy oblałem plac bo mi się linie przy parkowaniu #!$%@?ły. Od tamtego czasu 20 lat jazdy bez żadnych kolizji z mojej winy z czego tysiące kilometrów po takich drogach i w takich krajach, o których tu piszą,
  • Odpowiedz