Wpis z mikrobloga

  • 3
@Femme-nie-Fatale: dla mnie obserwowanie nagich Turków to też redflag... Mimo, że mówiono mi, że wyglądam jak Turek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po chwili usunąłem sporo obserwacji i powiedziałem, że zrobiłem porządki, dobrze zrobiłem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
p0lka do której zagadałem na insta wypomina mi zagadywanie i obserwowanie randomowych lasek na insta, sprawdzam kogo ona obserwuje a tam jakieś tureckie chady z tureckiego top model bez koszulki w basenie xDDDD


@razdwatrzy55: Szczerze, nawet jeśli byłaby z tobą w związku to nie powinno jej to obchodzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: raz jej napisałem, że w sumie jest zazdrosna a ona, że ludzie którzy nie mają poczucia wartości są zazdrośni haha

Też jestem tego samego zdania mam kilku znajomych co są w związkach i obserwują o wiele więcej lasek niż ja, a te laski też obserwują jakiś chłop z love island itp
  • Odpowiedz
raz jej napisałem, że w sumie jest zazdrosna a ona, że ludzie którzy nie mają poczucia wartości są zazdrośni haha


@razdwatrzy55: Nie, zazdrość jest akurat totalnie normalna i jest to jedna z oznak iż komuś zależy na kimś.
  • Odpowiedz