Wpis z mikrobloga

Mirki, mój kumpel miał mega dziwną sytuację na portalu randkowym i jestem ciekaw co o tym myślicie.

Generalnie koleś nie ma powodzenia, bo nie ma aparycji i cierpi na manletyzm, sam to przyznaje, co jakiś czas udaje mu się z kimś umówić, ale statystyka jest opłakana i zazwyczaj kończy się na 1 randce, z której laska zmywa się pod byle pretekstem.

Ostatnio jednak miał dziwny incydent. I jestem ciekaw co o tym pomyślicie, ja wam powiem co od razu pierwsze mi przyszło na myśl, ciekawe czy dojdziemy do podobnych konkluzji.

Umówił się z jedną laską, na którą tam trafił. Mówił, że na prawdę żyleta, mega atrakcyjna, więc od razu zapaliła mu się lampka alarmowa, bo takie laski się nigdy nim nie interesowały. Jeszcze kompletnego zonka złapał później, bo laska całą randkę go zachęcała, żeby jej dotykał, wziął za rękę, dał buziaka, złapał za tyłek.

I teraz najlepsze. Pożegnali się niby w super atmosferze, a po randce laska mu napisała, że to podpuszczanie go, żeby ją macał to był test, czy myśli tylko fiootem, zatem nie zdał i ona nie chce go więcej widzieć na oczy.

I odruchowo mi przyszedł do głowy taki scenariusz, że pewnie laska sama wybierała sobie jakichś nabuzowanych testosteronem przystojniaków, bad boyów, trafiła na takiego co był "piękny" i była sielanka aż okazało się, że doprawia jej rogi i rypie na boku wszystkie laski, a ta dostała tak po doopie, że tylko dlatego spokorniała i była w stanie umówić się z kimś poniżej jej poziomu, bo normalnie każda kobieta wolałaby się chyba powiesić niż umówić z facetem na skali niżej niż ona, ale i tak ją brzydził i modliła się, żeby spławić przeciętniaka pod byle pretekstem i wmówić sobie, że i tak wszyscy faceci myślą o jednym, więc lepiej znów szukać przystojniaka z tatuażami.

A wy jak myślicie? O chooj jej chodziło i co spotkało tą laskę?

#redpill #blackpill #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: nie ma to większego znaczenia jakie były jej powody, bo to jakiś skrajny przypadek, ale jak już pytasz... przynajmniej pomacał. Prawdopodobnie i tak by #!$%@? z tego było. Która normalna laska każe się macać na pierwszej randce. Mega zryty beret.
Możliwe, że ma potrzebę dominacji nad facetem. Oczekiwała tłumaczenia się i by mu odpuściła. Może faktycznie chciała go sprawdzić. Na przykład jak nie macałem lasek jak tego iczekiwały to
  • Odpowiedz