Wpis z mikrobloga

Mirasy, polecicie jakieś czytniki #ebook #audiobook #legimi? Zazwyczaj żona słucha ale czasami ma "fazę" żeby poczytać a w słońcu tel. to słaby pomysł. Tak żeby działał z empik i legimi. Nie korzystałem nigdy więc jakieś protipy mile widziane.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
Faktycznie, nie interesowałem się tym tematem wcześniej ale widzę, że kolega ma wiedzę na ten temat. Dzięki @gomjeden !!!
Wołam @Cyfranek Pomożesz?
Budżet tak do max tysiaka bo nie potrzeba kolorów i innych bajerów. Szukam czegoś prostego, wydajnego i chyba z dobrym i nie męczących oczu ekranem. Jak miałem empika to chyba był limit książek na ki dla więc chciałbym coś co mogę czytać z empika lub legimi beż limitów.
  • Odpowiedz
@ekimek: w zasadzie wszystkie epapiery nie męczą wzroku, mogą różnić się rozdzielczością, sposobem podświetlenia (w słońcu nie ma to znaczenia) i wielkością. Korzystałem dłuzej z 3 e-booków, lynksa, i 2 pocketbooków, ale wszystko to są juz stare modele więc nie wiem czy moje recenzje maja jakiekolwiek znaczenie. Jedno co mogę powiedzieć, to że znaczenie ma wielkość ekranu, gdy czyta sie pozycje techniczne, o ile trochę książek o programowaniu przeczytałem na
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: a co myślisz o verse pro? Wg. Google działa z empik I legimi. Przyznam, że ciężko "wgryźć" mi się w temat bo nie potrzebuje różnych formatów tylko empik I legimj. Co myślisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: cześć. Sorry, że znowu Cię męczę ale mam chyba ostatnie pytanie. Zwiększyłem budżet i jestem prawie przekonany do onyx boox page ale tam pobiera się legimi przez Google Play i podobno mają działać audiobooki ale jeszcze rzucił mi się w oczy inkbook 4 i ma dedykowana aplikacje (chyba) tylko nie wiem czy obsługuje te audiobooki. Ogólnie, rozumiem że jak coś jest na androidzie i pobiorę legimi to powinno działać?
  • Odpowiedz
@ekimek: PocketBook InkPad 4 ma taką samą aplikację jak inne modele tej marki, czyli audiobooków z wypożyczalni Legimi nie obsługuje. W przypadku czytników, to tak - tylko androidowa aplikacja z Google Play odtworzy i e-booki i audiobooki. Pozostaje kwestia wydajności i płynności działania. Ale Onyx Boox Page jest na tyle nowoczesny (wersja Androida, komponenty), że da sobie z tym radę bez czkawki.
  • Odpowiedz