Wpis z mikrobloga

Całe życie jeżdże gruzami. 5 cyfr na czysto miesięcznie i jeżdżę gruzami(ale za to dom bez kredytu).
Widząc co się dzieje na rynku używanych, mając prawie 40 lat na karku zainteresowałem się samochodami salonu.
Taki #!$%@?. Duster na stalaku prawie 80 tysięcy.

Po to 10 lat harowałem aby mieć dobre zarobki? Żeby prawie cały rok robić na zasranego Dustera w LPG? Ten samochód jest wart max 60k a jakiś Fiat 500 40k. I tyle by kosztowały bez haraczu CO2.

Jak ten #!$%@? kraj ma funkcjonować? Komu ma się chcieć pracować, awansować jak za to gówno sobie możesz kupić? Jak mamy konkurować z resztą świata bez motywacji?

Ludzie #!$%@?, mi się odechciewa pracować. Kto wam będzie fundował 800+, 14 emeryturę?

#samochody #motoryzacja #gospodarka
  • 46
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: Ja zarabiam 30k a też mi dupsko pęka na samą myśl, że dacia w 2019 była za 40k a dzisiaj za 80k xD

W system mam #!$%@?, jak się Polska zacznie sypać to stąd #!$%@?, i tak większość moich dochodów jest zza granicy.
  • Odpowiedz
@Tja88:
No pacz pan. Jestem w tych 10% najlepiej zarabiających i nie stać mnie aby pójść do salonu, rzucić papier z kilku wypłat i odjechać nówką.
Wedlug mnie to z tym krajem jest problem a nie ze mną.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: ogarniaj mimo wszystko coś dobrego pod gaz jeśli zależy ci na oszczędnosciach, obecna cena poniżej 2.5zł i przy całym straszeniu, wojny jest taniej niż 10 lat temu. Poza tym że spalinowej najbardziej ekologiczne rozwiązanie xD
  • Odpowiedz
Jestem w tych 10% najlepiej zarabiających


@tos-1_buratino: Iluzja. Też jestem w tej grupie i jeżdżę nastoletnią bawarką. Musiałbyś mieszkać w wynajmowanym pokoju i jeść paszę z chlewionki, żeby mieć na nowy, fajny samochód.
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino powodzenia zycze jezdzic jeszcze taka dacka. Dostalem z wypozyczalnii citroena c elysee. Gowno jakich malo, 60koni, silnik 1.6 i slaba skrzynia. Jakos wykonania gorsza niz w busie citroena, gola blacha, brak wyciszenia, jeszcze farba ulana. Auto nowka sztuka, szkoda gadac. To auto przekonalo mnie, ze za 100k pln wole kupic wole kupic 3 letnie bmw czy mercedesa, ktore nie rozpadnie po 50kkm.
  • Odpowiedz