Wpis z mikrobloga

@Logan00: w Lidlu i innej Biderze masz dobre pensje jeżeli dostaniesz umowę na cały etat- dlatego większość pracuje na 3/4 etatu xD
Już chyba z 2 lata temu reklamowali się, że płacą 5k brutto na umowie na cały etat plus jakieś dobre premie i socjal, oraz nadgodziny a później wyszło, że może 10-20% wszystkich pracowników dostaje takie umowy po znajomości, a szeregowi pracownicy są #!$%@? bo mają 3/4 etatu i
  • Odpowiedz
@Herato: Żenujące to są pensje w całej Polsce względem Europy Zachodniej. 4300 brutto czyli ~1k € to będzie za miesiąc minimalna, z tym że zarabia ją pewnie z 1/4 wszystkich pracujących, co jest rekordem w rozwiniętym świecie. Moim zdaniem Biedra płaci spoko, tylko żeby warunki pracy były tam lepsze (po prostu więcej ludzi a nie 3 osoby na sklep do wszystkiego).

Ogólnie PiS z inflacją rozpieprzyli siatkę wynagrodzeń i pewnie
  • Odpowiedz
@Herato: ale na wózek musiałeś przynajmniej mieć jakieś kwalifikacje/papiery. Tu nie trzeba nic. Ja nie rozumiem kiedy ludzie się dziwią, że na stanowiskach gdzie wystarczy mieć dwie ręce nie zarabia się kokosów.
  • Odpowiedz
jeszcze nie tak dawno ludzie po technicznych studiach w tym obsranym kraju zarabiali tyle co ten kasjer w biedronce.


@valerius-romulus: ja #!$%@? głupszej wypowiedzi nie słyszałem i jeszcze ta ilość plusówxDD

przeindeksuj to o inflację bo widze ty jesteś z tych co uważają, że 100 PLN ma taką samą wartość co 30 lat temuxD
  • Odpowiedz
zarobki w Biedrze czy Lidlu i tak są większe w porównaniu do takiego polskiego narodowego Dino w którym masz zawsze minimalną krajową i zero dodatków


@Logan00: No nie bardzo minimalną krajową, skoro moja znajoma zarobiła za tamten miesiąc 4400 zł...
  • Odpowiedz
a szeregowi pracownicy są #!$%@? bo mają 3/4 etatu i pracują na cały etat


@Nowystaryziel: no, ale skoro pracują godzinowo na cały etat to i tak muszą dostać pensję jak za cały etat. Nie wiem więc po #!$%@? to kombinowanie z umowami na 3/4.
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: robiąc pewnie 200h :)

Bo do Dino idziesz o 5.30 i wychodzisz o 14.30
Idziesz o 14 i wychodzisz o 23.30

Bo im bardziej się opłaca zaplacic za dodatkowe 30h nadgodzin niż kolejnego pracownika zatrudniać
  • Odpowiedz
robiąc pewnie 200h :)


@Logan00: 168 godzin + najwyżej kilka nadgodzin.

@DRESIARZZ Nie jest to podstawa. Wliczona w to była premia i kilka nadgodzin. Ale tak czy inaczej nie zarabiają tam minimalnej. Poniżej 3800 zł nie schodzą, przynajmniej w tamtym konkretnym Dino.
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: ja zarabiam na stażu po polibuda najniższą krajową. Ale nigdy bym się nie zamieniła na magazyn biedronkę czy składanie długopisów nawet jeśli dawaliby tam 10 k na rękę. Po prostu praca z debilami Januszami grazynami ma tyle minusów że żadna pensja by mi tego nie wynagrodziła
  • Odpowiedz
@okfmale: zastępca kierownika to już odpowiedzialności. A zarabia raptem 700 zł więcej niż najniższa krajowa. Jeszcze do tego praca z debilami w hałasie, na nogach. Reasumując żenująca niska pensja jak za tak niekomfortowa i ciężka prace
  • Odpowiedz