Wpis z mikrobloga

@Kielek96: nie ma żadnego potencjału. Los dał mu tyle okazji, że aż dziwne że w ogóle mogliśmy skompromitować na tym euro. Przecież on miał takiego farta w końcówce eliminacji, że byle wykopek by ugrał bezpośredni awans, a ten dwa remisy ze słabiakami i w losowaniu ostatni koszyk już tylko przypieczętował nasz los.
  • Odpowiedz
@Kielek96: broniłem go po meczu z Holandią, ale za wystawienie Grosickiego #!$%@? do dupy, ściąganie napastników którzy strzelają i wstawianie Lewego ze Świderskim to też patologia. Zostawić Probierza bo zmieniać trenera nie ma sensu, ale jak się nie skończy wystawianie piłkarzy za zasługi to mi się nie chce na nich patrzeć.
  • Odpowiedz
@kcrgs: Mamy tylko trzeba zrobić prawdziwą selekcję, a nie opierać się tylko na tym co poprzednicy. Może warto dać szansę innym, którzy może nie do końca będą mieli umiejętności ale przynajmniej zostawią serce na boisku. Tacy piłkarze jak dawidowicz nie ma ani umiejętności ani nie zostawia serca na boisku. Człapie po nim jakby był tam za karę. Równie dobrze mogłoby go nie być i nikt by nie zauważył różnicy.
  • Odpowiedz
@kcrgs: Nie ja jestem selekcjonerem, skautem itd. Nie zajmuję się tym na tyle aby to zrobić. Płacą im worek pieniędzy to niech wreszcie ruszą tyłek i zaczną prawdziwą selekcję, a nie ciągle te same powołania.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Zmiana kontraktu kontrakt z selekcjonerem na 6 lat i oceniany za ostatni turniej który będzie grał. Selekcjoner musi mieć czas na zbudowanie nowej drużyny. Jak każdy kolejny selekcjoner ma być oceniany za najbliższy turniej to nigdy nie będziemy mieć drużyny.
  • Odpowiedz
@kcrgs Są tylko trzeba ich poszukać. Taki Urbański potrafił się znaleźć czy Świderski. Młodzi, z przyszłością i widać, że im zależy i się chce im grać.
  • Odpowiedz
@triptic: potrafił się znaleźć xDD to jego pierwszy sezon w poważnej piłce. Inny taki rodzynek to Bogusz. Nikogo innego nie ma ciekawego. Ja #!$%@?...
  • Odpowiedz