Wpis z mikrobloga

O proszę. Paypalowiec, bóg heheszków, usuwa wpis i strzela focha w wykopalisku, bo ludzie bardziej ogarnięci niż on sam zaczęli wyśmiewać jego kompetencje. Znajome, prawda?

Łatwo jest śmiać się z ludzi niewykształconych, pochodzących z różnych środowisk, często zwyczajnie mniej od nas rozumnych. Nie mówię też, że głupota nie jest zabawna, bo często właśnie z takich rzeczy się śmiejemy, ale to co robił paypalowiec podchodziło już pod obrażanie konkretnych ludzi, a nie wyśmiewanie się z ogółu sytuacji (np. z tym zdjęciem dziewczyny).

To idealny przykład hipokryty, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, pracując w jakiejś niewielkiej firmie, z tak ważnymi zadaniami, że sam musi zajmować się CV. Jego infantylne zachowania wystarczy zestawić z informacją, że jest on mężem oraz ojcem i już nasuwa się obraz z jakim typem osoby mamy do czynienia.

#bekazcv #mowiejakjest #takaprawda
  • 36
@knysha: Ja niestety nie mam. Może ktoś ma jeszcze otwarte w zakładkach i zrobi.

@deyna: Może był bardziej rozumny od tego tutaj. Tak jak napisałem, można się śmiać nawet z takich rzeczy, czarny humor też rozumiem, ale trzeba umieć to robić.