Wpis z mikrobloga

Teraz napiszę coś w starym stylu.

Myślę, że jakoś w tym roku, może zeszłym przekroczyliśmy pewien próg, próg absurdu i to też dobry przykład, że nie warto brać wszystkiego poważnie.

- unia europejska jest na etapie 3 części star warsów, zemsty sithów czyli transformacja z republiki demokratycznej w imperium (teoria spiskowa okazała się prawdą - check) ale nie tylko unia bo cały świat zachodni pozbywa się pozorów demokracji i nawet jak są robione sondaże to widać że normiki też to widzą. Na wschodzie demokracji nie było i nawet nie udawali, że jest.

- dzietność w polsce i na świecie spada dramatycznie, do polski i do europy sprowadzają masowo jakiś i ukraińców, i murzynów i ciemnych azjatów. Ten kraj zmienił się absurdalnie w ciągu nie wiem 4-5 lat?

- wykop zdechł, wróciłem na ten portal i ruch tutaj jest naprawdę słaby, użytkowników ubyło w dużych ilościach

- internet czyli przyczółek dla przegrywa też zdycha bo wszędzie boty, coraz trudniej odróżnić czy ty w ogóle przebywasz z ludźmi

- online dating zdechł, randkowanie ogólnie zdechło

- wieczne straszenie ludzi czymś jak nie wojna to epidemia jak w 1984

- absurdalna niepewność jutra, nie wiadomo naprawdę co się wydarzy za miesiąc

- powolne zabijanie szyfrowania, wolności w internecie i prywatności. krok po kroku.

- cyberpunk mamy na pelnej korwie tylko bez stylistki, giga korporacje o mocy państw? check. Bycie hackerem jest gorzej karane niż bycie mordercą czy gwałcicielem? Check. Jakieś cyfrowe ID? Check.

Chłop słuchał tych szurów uprawiał doomerke ale jak to przyszlo to jednak nie byl przygotowany.

Ale historia nie ma zakończenia, raz jest lepiej a raz jest gorzej, było lepiej, jest gorzej może za naszego życia się poprawi, może.

Pytanie jest tylko takie kto tym korwidolem rządzi i okazuje się że to skończeni psychopaci są.

#przemyslenia #gownowpis #internet #technologia
  • 1
  • Odpowiedz