Wpis z mikrobloga

Po rozstaniu z ex spotykałem się miesiąc z taką fajną laską i dostałem tyle komplementów przez ten czas, co przez ostatnie 2 lata związku nie usłyszałem. I na temat inteligencji i urody (wow). Sprawa niestety się trochę rypła, ale drzwi dalej otwarte, tylko na razie nie teraz, zresztą muszę poukładać sobie inne rzeczy w życiu i nie mam głowy.

Tak czy siak ja to nie wiem, chyba jakiś łatwy jestem, 6 lat po ex puściłem w niepamięć bo przez miesiąc ładna dziewczyna mi włosami zakręciła, komplement powiedziała, dała buzi kilka razy i się uśmiechała szczerze i chłop teraz wymazać z pamięci nie może xD stary wyga z obyciem z babami a tu takie coś, kompromitacja dziada

nie wiem, pewnie po rozstaniu poczucie własnej wartośći -100 a tu nagle znienacka seria zastrzyków dowartościowujących i bach

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #randki #bekazemnie #takbylo #randkujzwykopem
Kopyto96 - Po rozstaniu z ex spotykałem się miesiąc z taką fajną laską i dostałem tyl...

źródło: comment_1605806420sHwZNjdvVuLzzKQ8t9bquC

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Riannon86: ogólnie było tak, że mieliśmy dość podobną sytuację co do związku długiego, tylko ona jakoś 7-8 miesięcy wcześniej skończyła swój, no i tak dawaliśmy sobie do zrozumienai oboje, że taką relację mamy budować powoli i po koleżeńsku i na spokojnie, aż przyszła impreza i było ostro w śline, densy i tak dalej, no i ona uznała, że to za szybko, bo nie chce być zapchajdziurą po mojej ex, bo jednak
  • Odpowiedz
  • 1
@Riannon86: Nie wyczułem w ostatnim czasie zainteresowania, po tej rozmowie nie chciałem naciskać, na pewno się jeszcze odezwę, może się uda. Nie mam parcia na relację, po prostu bardzo ją polubiłem i czułem, że nadajemy na podobnych falach.
  • Odpowiedz