Wpis z mikrobloga

Boxdel wstawił filmik od widza, któremu podarował "parę koła" na nagrobek dla matki.
Nie żebym się czepiał, ale taka tablica granitowa wydawało mi się, że jest warta max kilkaset zł, a tu wołają serio parę k za coś takiego. Ale już sama tablica granitowa na grób to wydatek rzędu kilkuset zł. WTF?
#famemma #boxdel
qwe_ - Boxdel wstawił filmik od widza, któremu podarował "parę koła" na nagrobek dla ...
  • 10
  • Odpowiedz
@qwe_ a ja tego nie łykam. Koleś miał wielkie marzenie, żeby postawić swojej mamie płytę granitową i naprawdę tylko Boxdel mógł go w tym wesprzeć, tylko Boxdel uratował sytuację. Poważnie typ udał się na spotkanie influ żeby wyżebrać kasę? Ani nie wygląda na niepełnosprawnego, nie wygląda na biednego, morda wielka od kebabów i typek nie mógł zarobić nigdzie takich pieniedzy, serio #!$%@??
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: narracja jakby pieniądze boxdela uratowały komuś życie, a gość dał 4k które zarabia w 1 dzień na kupno nagrobka xD
to nie jest jakaś filozofia zarobić 4k, gość wygląda przed 18 więc mógłby na wakacje iść do mc donalda
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@multypa:
Podobno Boxdel sprawdzał tego gościa i grobu nie było, ale z tego co widzę to jest to mały nagrobek, właściwie tablica na urnę z popiołem po kremacji. Równie dobrze mógł to ściągnąć, zrobić zdjęcie i wysłać do Baxtona "patrz nic tu nie ma" po czym położyć z powrotem i nagrać filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykop musi przeprowadzić chyba śledztwo ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Coś szybko pomnik postawil
Moj dziadek miał pogrzeb na początku kwietnia i firma mowi ze może jeszcze w czerwcu zdąży postawić nagrobek.
No w sumie prawie 3 miesiące czekania
  • Odpowiedz
@konopka: tu chodzi ze ziemia musi sie utwardzic, jak nowy pochowek jest to tam trzeba poczekac az sie ułoży ziemia pare meichow i dopiero sie stawia bo może sie zapaść/ przekosić.
za wiki:

Nagrobki murowane można zbudować szybciej – nawet miesiąc po pogrzebie. Posiadają solidną podstawę, nie ma więc ryzyka, że płyta ulegnie osunięciu. Sprawa komplikuje się nieco w przypadku mogił ziemnych. Na wzniesienie pomnika należy wówczas poczekać minimum 6
  • Odpowiedz