Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym trochę "wychować" dziadka. Niestety po zmianach w TVP, ogląda wyłączne TV Republika i jest to w tej chwili (obok trwających meczów ME) jedyny kanał w telewizji jaki ogląda, a ogląda to z 3-4 godziny dziennie.

Wpadłem teraz na pomysł, czy jest może opcja żeby w Canal+ wyłączyć nadawanie tego kanału? W sensie jakoś zablokować na dekoderze? On jako blisko 80-latek nie będzie ogarniał jak to odkręcić, a może akurat z nudów zacznie oglądać normalne kanały.

#pytanie #telewizja #bekazprawakow #canalplus
  • 10
  • Odpowiedz
@Coxex: Nie słuchaj tych co piszą byś nie blokował, oni przypadkiem weszli na mirko zamiast na główną.

Blokuj jak się tylko da, możesz też zadzwonić do dostawcy by zablokowali kanał. Im szybciej to zrobisz tym lepiej, starzy ludzie są bardzo podatni na manipulacje. Jak dalej będzie to gówno oglądał to zamieni się w homo sovieticusa i stracisz dziadka
  • Odpowiedz
@Coxex: mój stary zablokował babci republikę i to jest teraz inna kobieta. Przestała ciągle #!$%@? o polityce, nie ma już kłótni i nie zaczyna rozmowy o tym co zrobił Tusk. Polecam i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Coxex musisz się zalogować do strefy canal+ w przeglądarce i tam da się wyłączyć kanał, a jak nie masz dostępu do logowania, to możesz założyć z poziomu dekodera (pilotem), blokadę rodzicielską.

Najlepiej zamień do tego numery kanałów, np zarublika z tvn24, i wydrukuj naklejke zarublika i przyklej do telewizora na stałe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Coxex: starego chlopa bedzie wychowywal bo mu sie poglady nie podobaja xD wiadomo, tylko twoja prawda jest najtwoisza, wszystko inne to ZAKAZAC. Typowy lewak

Mam nadzieje ze dziadek wezmie pasa i z toba zrobi porzadek xD
  • Odpowiedz