Wpis z mikrobloga

@Pastaadastra: chyba pomyliłeś pojęcia, bo z tego co się orientuję, to cuckold to tak jak napisałam wyżej, mężczyzna, który jest zdradzany (i to chyba jest tego świadomy i w jakimś stopniu się na to zgadza), a beciak to określenie na mężczyznę, który nie jest atrakcyjny dla kobiety, ale ta decyduje się z nim być dla korzyści typu mieszkanie, opłacanie wydatków itd. Musisz wymyślić jakieś nowe określenie na mężczyzn żeniących się
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: trochę bez sensu... Nie uważasz, że przedefiniowanie słowa (w dodatku bez informowania o tym odbiorcy) utrudnia konwersację? Jesteś piękną blondynką (bo według mojej definicji piękna blondynka znaczy coś zupełnie innego niż według tej znanej Tobie( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: czy ja gdziekolwiek napisałam cokolwiek o moim doświadczeniu seksualnym, że oceniasz mnie pod tym kątem? Do tego sugerujesz, że mój niebieski nie zna mnie i coś przed nim ukrywam? xD Te Wasze paranoje to już niezłe odklejenie, że w każdej kobiecie widzicie szona xD Twoja frustracja to takie błędne koło, chciałabym życzyć Ci powodzenia, ale z takim podejściem to raczej powodzenia dla Twojej ewentualnej różowej.
  • Odpowiedz