Wpis z mikrobloga

@D00msday:
- nie znajdziesz obecnie dziewicy.
- jeśli jakimś cudem znajdziesz ją, nie masz jak sprawdzić czy nie kłamie.
- jeśli jakimś cudem nie kłamie, nie masz pewności jak będzie wyglądać seks z nią za rok, pięć lat, dziesięć.

Poszukaj w miarę normalnej dziewczyny. To już jest spore wyzwanie. O dziewicach zapomnij.
  • Odpowiedz
@D00msday: No nie oszukujmy się, jak nie jest dziewicą i próbuje wstrzymać się z seksem dłuższy czas i faktycznie każe na siebie czekać to serio nie ma sensu. Może kilka tygodni jak przy każdym spotkaniu idziecie do przodu i nie zostawia cie niezaspokojonego.
  • Odpowiedz
@D00msday: ogólnie słowo "dziewica" jest obecnie tak zabawne, że ja pitole.
Jak ktoś w ogóle zwraca na to uwagę, to wiem, że mam do czynienia z mentalnym średniowieczem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
która nie jest dziewicą.


@D00msday: takie podejście jest głupie, bo dziewczyny mają dużo więcej cech niż jedynie jej doświadczenie.
Pewnie że brak doświadczenia u dziewczyny jest fajny i jest plusem, ale nawet ważniejsze jest jej podejście do życia i czy dobrze spędza się czas razem.
  • Odpowiedz
Patusy/bawidamki/narcyzi zaliczają dziewice tworząc uszkodzone dobra, dlatego jest jak jest.
Dawniej dziadkowie/ojcowie/bracia pilnowali żeby dziewczyny nie dały sobie robić kisielu w mózgu.
Ale dzisiejsze dziewczyny są wyzwolone i wiedzą lepiej.
  • Odpowiedz
Nie ma sensu tygodniami / miesiącami starać się o dziewczynę, która nie jest dziewicą.


@D00msday: ale z takiej 13-latki to nawet nie wiesz co wyrośnie za parę lat, więc też spore ryzyko

  • Odpowiedz