Wpis z mikrobloga

W jaki sposób delikatnie acz skutecznie przekonać kolegów z pracy by przestali do mnie wydzwaniać ok. godziny 18 i później?


@bulbulator12345: u nas pisze się karty służbowe i wymaga zapłaty za te godziny od kierownika działu osoby która głowę zawraca. Kierownik każdego działu musi ustosunkować się do takich roszczeń i albo odmówić zapłaty - masz podkładkę żeby nie odbierać - albo zapłacić pieniędzmi przeznaczonymi na premię - za każdą rozpoczętą
  • Odpowiedz
@bulbulator12345: nie wiem w jakim sektorze robisz ale u mojego ziomka po godzinach pracy telefon odbiera tylko ten co ma dyżur i płacą mu za to 3k za 10 dni i nie ma możliwości by ktokolwiek inny był nękany telefonami po godzinach pracy. Oczywiście każda rozpoczęta godzina pracy to 200% płatne.
  • Odpowiedz
@sberatel IT. Problem nie polega na tym, że jest jakaś pilna robota do zrobienia po godzinach (tzn, to się też zdarza, ale nie o tym teraz piszę), ale na tym że moi współpracownicy mają potrzebę dzwonienia albo poza moimi godzinami pracy, albo pod koniec moich godzin pracy. Kilka razy w tygodniu muszę pisać że "sorry, zakończyłem już pracę", albo muszę kończyć calla i tłumaczyć się że chętnie bym pomógł, ale muszę
  • Odpowiedz