Wpis z mikrobloga

@PolBudMirex ostatnio w ekspresie zrobiłem 4 kawy bo przyjechali rodzice, rozlałem sobie zonie i rodzicom polałem mlekiem wczoraj kupionym z biedry i #!$%@?, mleko otwarte dwa dni temu i już budyń w kawie xD #!$%@? by ich #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@PolBudMirex @Operator_imadla mam wrażenie, że mają problem z utrzymywaniem produktów w odpowiedniej temperaturze aż do momentu sprzedaży. pewnie rozładowują ciężarówkę, wrzucają rzeczy na palety i zanim załadują to do lodówek/zamrażarek, to często mija parę godzin. kilka razy już kupiłem tam lody i były zniekształcone lub zaszronione, więc ewidentnie były rozmrożone co najmniej raz. do tego dosyć często trafiałem tam na przeterminowane produkty, a pomidory lub rukola kupione w biedronce sa
  • Odpowiedz
@powodzenia Od 4 miesięcy w tym chlewie nie byłem. Wczesniej chowałem rigcz do kieszeni, a bo promka dobra, a bo blisko. Jednak udało im się mnie całkowicie zniechęcić. Najpierw zaczęli napierdzielać smsami jak #!$%@?, więc odinstalowałem apke, więc przestało się opłacać. Potem kupiłem fetę 2 sztuki z data ponad miesiąc do przodu- oba opakowania okazały się serem z zielona pleśnią xD czarę goryczy przelał wałek z ceną. Na półce cena za
  • Odpowiedz
@PolBudMirex: też chowałem rigcz do kieszeni i jezdziłem tam, ale od jakiegoś czasu nadrabiam trochę drogi i LIDL. mnie najbardziej, oprócz syfu, #!$%@?ło to jak bardzo musiałem się wysilać, żeby zrozumieć ile coś kosztuje. #!$%@? im w dupę, serio, nienawidzę tego sklepu. piona
  • Odpowiedz
a jak w opakowaniu wędliny mam krople z wodą to co to niby oznacza? Była rozmrozona

@Operator_imadla: Wędlin w sklepie nikt nie mrozi. Jeśli wędlina się zagrzała, a potem została wsadzona do zimnego otoczenia (lodówka), to wewnętrzna warstwa folii może zaparować, tak jak szyba paruje, gdy jest z jednej strony ciepła, a z drugiej zimna. Ewentualnie, jak wędlina jest słabej jakości, to po prostu może z niej wyciekać solanka.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla Każde takie zdjęcie powinno być natychmiast mailem zgłoszone do sanepidu i niech syfionka wreszcie dostanie kary, które odczuje. Mało czym tak gardzę jak tym obleśnym pseudosklepem. Ale ludzie i tak kupują, bo "tanio", i tak to się kręci...
  • Odpowiedz