Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że praktycznie chodzę szybciej od każdego. Na ulicy i chodniku to ja jestem głównie osobą wyprzedzającą niż wyprzedzaną. Dodatkowo idąc głównie patrzę się w ziemię i dość zamaszyście macham rękoma. Moja mama zawsze mówiła, że dziwnie chodzę.
#przegryw
  • 33
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TinfangTrel @dr_papieros Ja tez tak mam...
Są dwie ku temu przyczyny:

- Moja siostra szybko chodziła i musiałem za nią nadążyć XD

- Dużo grałem w wyścigówki: NFS U, U2, Most Wanted i Carbon... Nauczyłem się, że muszę zawsze wyprzedzać...
  • Odpowiedz
Zauważyłem, że praktycznie chodzę szybciej od każdego.


@TinfangTrel:
#!$%@?, jak mnie wnerwiają ludzie, którzy chodzą wolno albo znienacka zatrzymują się bądź zmieniają kierunek w miejscach, w których nie można ich łatwo ominąć. Jak się gdzieś idzie to dlatego, że jest coś do załatwienia - to chyba logiczne, że człowiek chce mieć to jak najszybciej z głowy a tu regularnie trafia się taka snuja jedna z drugą które widocznie mają za
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TinfangTrel
Ale głowę to niech se chłop da do góry, skupi się na celu, a nie przejmuje co nadepnie. Jak wydmuchasz nos i wypchniesz klatę to złapiesz lepsze dotlenienie i osiągi będą jeszcze lepsze. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w dziwnym chodzeniu
  • Odpowiedz
znienacka zatrzymują się bądź zmieniają kierunek


@smk666: Jak nie masz dobrego refleksu, to gdzie się pchasz na publiczne chodniki z takimi prędkościami. Albo musisz chodzić ostrożnie albo popracuj nad czujnością. Takich chodnikowych bandytów to chyba tylko tragedia otrzeźwi
  • Odpowiedz
Przydałby się taki prawy pas dla spacerowiczów i lewy pas do wyprzedzania na chodniku. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smk666: Ta jeszcze brakuje, żeby się zaczęło brejk czekowanie ludzi na chodniku bo za wolno idą xD
  • Odpowiedz