Wpis z mikrobloga

Siema.
Gdzie kupujecie jednorazówki, jakieś konkretne telegramy / grupy fb.
Oczywiście konkurencyjne Cenowo.
Kupiłem pierwszego bang box 20k za 46zl ale po 4 dniach pokazuje już połowę, więc te rekomendowane 20k to średnio wiarygodne skoro na zwykłym boxie w 4 dni zrobiłem 1800, a pale go więcej.
To normalne ogólnie? Xd
#vape #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
@curiousboi miałem już normalnych epapierosow multum, i tych tanich i tych po 6 stów, pale to już z 10 lat, nawet teraz na stanie mam 3. Poprostu - wygoda xD smak też niczego sobie. Ogólnie tych małych po 3 dyszki w żabkach etc też niezbyt rozumie bo to jeden dzień palenia. Raz wziąłem sobie taką na tygodniowe wakacje bo stwierdziłem że 700 to może i nie dużo zaciągnięć ale stwierdziłem że
  • Odpowiedz
Gdzie kupujecie jednorazówki


@starebaby-i-wino: nigdzie bo się poprostu nie opłacają, zakłamane ilości buchów połączone z najtańszą elektroniką. Wydajesz pieniądze na coś co ma założony cykl życia i nic to nie zmieni. płacisz 46zł za 8 dni zabawy a ja za te 46zł to mam miesiąc palenia.
  • Odpowiedz
I No sorry ale pody tak nie działają ani nie smakują, plus przepalenie 46zl na miesiąc jest nierealne nawet na takim sprzęcie

@starebaby-i-wino: Działają. Kwestią paliwa. Longfill aroma king (tak, tej firmy od jednorazówek) 32 zł, baza 6zł i masz za 38zł 60ml palenia vs 2ml w tych jednorazówkach.
  • Odpowiedz
@fishery pisałem że nie mówię o tych małych 2ml.
I still nie działają.
Baze za 6zl też raczej już nie dostaniesz, pomijając kwestie że palenie 3mg z takiego liftu to równoznaczne z oddychaniem w centrum miasta. Nikotyny podobną ilość
  • Odpowiedz
@starebaby-i-wino:

to już nie te lata że mnie cieszy ustawianie Watów do 2 miejsc po przecinku.


No i to już nie te lata gdzie trzeba celować w ustawienia do 2 miejsc po przecinku, masz pody np od sxmini gdzie tylko wybierasz czy chcesz cieplejszą czy zimniejszą chmurkę a pod sam sobie ustawi
  • Odpowiedz
@fishery @CabalEnjoyer Panowie z drugiej strony, wiem że macie rację tak w gwoli wyjaśnienia.
Teraz z archaicznym zestawem - sirius + gryffin 25mm ( zamarzył mi się mój ulubiony box z pierwszym parownikiem w karierze tylko w wiekszej wersji) wydaje miesięcznie +/- 150/200 zł. Jeśli jednorazówki wyszły by mnie porównywalnie - na co moje kalkulacje wskazują - poprostu mi się nie chce myśleć że muszę wymienić grzałe co miesięcznie generuje
  • Odpowiedz