Wpis z mikrobloga

  • 0
@Leniek: mam Passata B8 i sluzbowo jezdze nowym mulitvanem, zdazylem sie przyzwyczaic.

A dlaczego VW? Szukalem hot hatcha ale mozliwie uzywalnego na codzien, w gre wchodzil jeszcze Hyundai i30 ale byl troche za dziki na codzienne jazdy, BMW 128ti i Mini wychodzily juz drozej. Na Skode Octavie VRS nie zgodzila sie rozowa.

Poza tym, mieszkam w Niederasachsen i u mnie na osiedlu 80% floty to VAG :)
  • Odpowiedz
Obniżyli ostatnio też Ceny Pakietów Przeglądów, teraz niecałe 4k za 4 lata lub 60k km.


@bycjaktommyleejones: Jesteś pewien? Jak zamawiałem ostatnio Polo GTI to w konfiguratorze niby 3590 zł za 4 lata/60 000 km, ale jak przyszło do zamówienia, to się okazało, że to błąd w konfiguratorze na stronie i jest drożej.

A dlaczego VW? Szukalem hot hatcha ale mozliwie uzywalnego na codzien

@Basti91: Dokładnie tym samym się
Drmscape2 - >Obniżyli ostatnio też Ceny Pakietów Przeglądów, teraz niecałe 4k za 4 la...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@bycjaktommyleejones: No spoko, ale to jest dokładnie to o czym mówię. Też myślałem, że to kosztuje 3590 zł bo tak jest w konfiguratorze, ale handlowiec mnie poinformował, że to błąd jest i nowa cena w wewnętrznym systemie, w którym składają zamówienia to jest 5600 zł i pokrywa się to z tą tabelą co wyżej wkleiłem.
  • Odpowiedz