Wpis z mikrobloga

Widziałem już kilka wpisów i chyba nie jestem w tym sam. Mam problem ze sprzedażą swojego mieszkania. Wystawiam je wszędzie gdzie się da. Próbowałem przez agencję. Dosłownie nie ma zainteresowanych a jak już ktoś dzwoni to szybko rezygnuje tłumacząc się błędnie podjęta decyzją. Ostatnio zaproponowałem nawet jednemu jegomościów 50 tysi mniej w ramach "promocji" ale brak odzewu. Rynek nieruchomości się przegrzał i pora zacząć w końcu sygnalizować ten problem.

Oczywiście chodzi o apartament 23m2 w lux kilkuletnim kameralnym osiedlu w centrum miasta stołecznego.
Wołam 950000 ale jestem skłonny już to popchnąć nawet za 900000 jako OKAZJA

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Czoso jeden potencjalny klient narzekał nawet na to, że podłoga wygląda na tanią a to normalna średnia półka paneli winylowych z bricomana. Co prawda na promocji ale faktury nie pokazuje
  • Odpowiedz
@janusz507: rotfl... obok mnie fajny domek się dopiero sprzedał, spokojnie ponad 100m, działka, centrum miasta powiatowego... wystawiony był za 500k... ja nie rozumiem jak można za prawie milion 23m kupować...
  • Odpowiedz
@affairz @janusz507: 5 Lat temu byłem oglądać pewien dom. Niedokończona chata. Stan surowy zamknięty cena 120k PLN. Okazało się, że obok jest chlew (dosłownie za płotem gość miał hodowlę świń). Nie kupiłem tego mimo super ceny. Ostatnio też zacząłem przeglądać i ten sam dom stoi dalej do sprzedaży. Tylko teraz cena 230k PLN.( ͡° ͜ʖ ͡°) Także pozdro dla wszystkich którzy marzą, że nieruchomości to
  • Odpowiedz