Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rz3zni4 dziękujemy, i dla ciebie te dużo siły. Ehh życie nie jest sprawiedliwe, takie dobre stworki które dają tylko miłość i szczęście, i nikogo nigdy nie skrzywdziły muszą swoje przecierpieć. Okropna jest starość, nawet sobie nie wyobrażałem że aż tak
  • Odpowiedz
Łączę się z tobą w bólu. My 11.06 uspilismy naszego 14 letniego Beagla. Biedactwo wykończył rak. Rozczulił mnie siostrzeniec bo miał w szkole zadanie o wymyślenie czaru dla mamy i nasmarował coś takiego dzień wcześniej...popłakałem się jak mi to siostra wysłała.
rootie - Łączę się z tobą w bólu. My 11.06 uspilismy naszego 14 letniego Beagla. Bied...

źródło: temp_file8200031981522095483

Pobierz
  • Odpowiedz
@WojowniczyKamil: na pekińczyka 14 lat to dużo, to są wytrzymałe psy, ale tu wiek jest czynnikiem decydującym, więc trzeba ratować ile się da...nie ma co myśleć za wiele o tym, bo to nic nie zmieni
  • Odpowiedz
@adrninistrator

>do sklepu


@rz3zni4: właśnie na głównej jest znalezisko o tym że pies przywiązany do słupa przed sklepem pogryzł dziecko. Nie wstyd ci? Oby ludzie tacy jak ty więcej się nie rodzili


#!$%@? ci chodzi? Uspokój dupę.
  • Odpowiedz
@L3gion: przywiązywał psa i narażał ludzi na niebezpieczeństwo. Czy to jest według ciebie normalne? Chcesz by dzieci były mordowane przez psy? Kolejny bambinista się znalazł. Idź wyliż psu dupe czy coś bo świrujesz
  • Odpowiedz
@rz3zni4 @rootie Krótki tekst, który mam nadzieję, że poprawi Ci to trochę dzień.

No, my friend. It is not a sad day, it is a celebration! Your puppy has wagged their entire life, knowing good food, warm couches, and soft hands in a dry cave. They have stood watch over their pack through the evil machinations of the postman, the passing cars, the pizza delivery ... fine, that last one's okay ...
  • Odpowiedz
@rz3zni4 mojego psa usypialem 4 lata temu a do dziś tęsknię za tym merdajacym ogonem. Trzymaj się miras, tak jak mówisz on już jest w lepszym miejscu bez bólu
  • Odpowiedz
@L3gion: Wejdź jeszcze raz na główną i znajdź znalezisko o pogryzionym dziecku przed sklepem i przeczytaj ponownie ten wpis w którym OP chwali się przywiązywaniem psa do słupa. Usunę twój wpis bo mnie obraża, jeszcze jeden taki komentarz i masz bana
  • Odpowiedz
Wejdź jeszcze raz na główną i znajdź znalezisko o pogryzionym dziecku przed sklepem i przeczytaj ponownie ten wpis w którym OP chwali się przywiązywaniem psa do słupa. Usunę twój wpis bo mnie obraża, jeszcze jeden taki komentarz i masz bana


@adrninistrator: usuń się z tego portalu, bo brainletów jest tutaj już za dużo
  • Odpowiedz
@rz3zni4: Trzymaj się mireczku. W lutym odszedł mój pimpek po 16 latach w naszej rodzinie. Człowiek niby wiedział że ten dzień nadejdzie ale i tak bolało jak diabli. Nawet się nie spodziewałam że aż tak.
  • Odpowiedz
@rz3zni4: Współczuję. Dwa tygodnie temu odszedł mój pies, w październiku byłoby 11 lat razem. Spał z nami w łóżku, prawie cały czas był gdzieś blisko. Nie mogę znieść tej pustki
  • Odpowiedz
@rz3zni4 Trzymaj się Mireczku, wiem co czujesz, też 4 lata temu żegnałem moją ukochaną suczkę po 10 latach razem… Straszne, ale po każdej burzy wychodzi słońce, a najlepszym sposobem na ranę po piesku jest wzięcie kolejnego psiaka. Teraz mam następnego i bardzo go kocham, polecam!
  • Odpowiedz