Wpis z mikrobloga

Zależy od dnia, raz bywa, że wypije 2-3 i dalej nie mogę albo nie chde, a raz wypić moge z 10-12 w ciagu 3-4 godzin i nie czuje zbytnio nic, bynajmniej nie tyle co po vodce. I mowie o piwach w okolicach 5%, bo jakbym walnal halne czy kustosza to mysle, ze szybciej by mnie zdjęło xD Aczkolwiek piwo bardziej siada, bo vode latwo przepic i szybko wchodzi czasem tez i szybciej
  • Odpowiedz
Jeśli mówimy o stanie wstawiony ale ogarniający to na lajciku 10-15.


@Kremufka2137: trochę trudno w to uwierzyć, w ciągu 10 godzin ponad 7 litrów płynów ( _)
Znam takich, co mają słabszą głowę ode mnie, ale jak maksymalnie wypiłem 9 piw, to byłem w szoku jak zobaczyłem filmik ze sobą jak przez okno z kumplem wchodziłem na rusztowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Koksixk: 14 are rookie numbers. ANDRE THE GIANT wypil raz 41 LITROW(!) piwa w jednym posiedzeniu, a podobno to nie byl jego rekord: "Roussimoff has been dubbed "the greatest drunk on Earth"[108] for once consuming 119 12-US-fluid-ounce (350 mL) beers (in total, over 41 litres [72 imp pt] or 11.16 gallons) in six hours.[109] In an appearance on Late Night with David Letterman on 23 January 1984, Roussimoff told David Letterman
  • Odpowiedz