Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć wszystkim,

Potrzebuję Waszej rady. Poznałam niedawno chłopaka na wyjeździe, z którym dobrze się dogadywaliśmy, ale traktowałam to tylko jako wakacyjną znajomość. On jednak zaczyna się angażować zdecydowanie za bardzo. Wysłał mi długiego maila, w którym wspomina nasz wyjazd. Już wcześniej dawałam mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana bliższym kontaktem, ale on zdaje się tego nie rozumieć i komplementuje każdą moją próbę zdystansowania się.

Mam chłopaka i chyba nie chcę, żeby ta sytuacja się dalej rozwijała, choć w sumie nawet to miłe, ale takie mało męskie. Jak mogę spławić tego adoratora w sposób jasny, ale uprzejmy? Macie jakieś sprawdzone metody, które mogą pomóc w takiej sytuacji?
#logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
no simpowanie jest mało męskie


@programista15cm: simpowanie tak, ale odniosłem wrażenie ze jakiś młody koleś się po prostu zabujał w lasce na wyjeździe, pewnie za parę dni mu przejdzie. A jak nie, to juz gorzej :P
  • Odpowiedz
Taaa, napewno babka zadaje takie pytanie na wykopie.
Zdradzam mojego faceta, ten drugi zrobił się mało męski, kochani incele pomóżcie, tylko wy mnie zrozumiecie,przecież tak kochacie kobiety, szczególnie te co pogrywają z facetem. Wasza Ania z Zielonego Wzgórza.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kotdog - ale kto tu o jakiejś zdradzie pisze? Wy jesteście poj#!@ z tym - spojrzeć nie można na kogoś, bo to zdrada? Islamiści sami, czy co? Po prostu zorganizowana wycieczka, facet się przykleił, mnie się fajnie gadało. No i najlepiej by było jakoś wyjść z tego, choć nie chcę go urazić, bo w sumie to wydaje się ok. Może gdybym sama była, to bym się zastanawiała...
  • Odpowiedz