Wpis z mikrobloga

Dlaczego uważasz, że ci ludzie są chorzy psychicznie? Bo chcą żeby zwracano się do nich w inny sposób?

@RzeczowyKomentator: Dlatego, że istnieją jedynie dwie płcie i w języku wykorzystujemy formę męską, żeńską i bezosobową.
  • Odpowiedz
ludzie beda zmuszani szanować te dziwactwa


@ZawzietyRobaczek: Ale co to znaczy "zmuszeni"?

zwarac sie do ludzi poprzez takie "zaimki" lub inne formy, pod grożbą kary


Przecież to jest teoria rodem z płaskoziemców. Jak na razie to ludzie są ściganie za "obrazę uczuć religijnych". Idąc twoim tokiem rozumowania: katolicy to ludzie chorzy psychnicznie.
  • Odpowiedz
Dlatego, że istnieją jedynie dwie płcie


@siadatajta: Tak. Istnieją dwie płcie biologiczne. Ale człowiek nie jest tak prostym "stworzeniem" żeby określać przez to jego naturę. Mózg człowieka (i nie tylko - ale to zaraz) jest w ch**j skomplikowany i każdy może czuć się innym niż wskazywałaby na to biologia. Homoseksualizm nie jest jakimś wymysłem. Polecam zapoznać się z tym artykułem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t
  • Odpowiedz
  • 1
@RzeczowyKomentator: To nie jest żaden argument, po prostu zrobiłem unik. Nie chce mi się odpowiadać na tak debilne pytania. Tagi dodaje się dla zasięgów. Ja uznałem, że ten jest adekwatny do poziomu odklejenia tych ludzi, którzy sami się spychają na margines.
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator: niestety nie jest to teoria rodem z płąskoziemców mireczku, już śmiszek z lewicą chcą zaostrzenia przepisu o tzw. mowie nienawisci, jak to w koncu z tym wyszlo to sam nie wiem.. natomiast jest sporo przypadków (czy już w Polsce to nie pamietam ale w tych "rozwinietych" krajach to tak), ze ludzi sie zwalniało z pracy bo nie zgadzali sie nazywac tych ludzi tymi dziwnymi zaimkami.. wiec powoli to wchodzi, a
  • Odpowiedz
Tak. Istnieją dwie płcie biologiczne. Ale człowiek nie jest tak prostym "stworzeniem" żeby określać przez to jego naturę. Mózg człowieka (i nie tylko - ale to zaraz) jest w ch**j skomplikowany i każdy może czuć się innym niż wskazywałaby na to biologia. Homoseksualizm nie jest jakimś wymysłem. Polecam zapoznać się z tym artykułem

@RzeczowyKomentator: No ale co ma orientacja seksualna do tego co napisałem
  • Odpowiedz