Wpis z mikrobloga

I teraz jak sądzicie? Te wszystkie Mentzeny, konfedeścieki, pisiory i cała reszta prawackiej hałastry przeprosi? Oczywiście pytanie retoryczne - Mentzen już po raz kolejny nabiera się na fejka i jeszcze ANI RAZU nie prostował. A ten fejk akurat był wyjątkowo prosty do wykrycia i trzeba było mieć naprawdę złą wolę, by nie ruszyć głową.

I tak codziennie - Konfedepisowcy wyciągają fejki, one są prostowane i kolejnego dnia to samo… Jutro znowu coś będzie. Tym załganym kłamcom nie można wierzyć w ani jedno słowo.

#polityka #konfederacja #bekazpisu #4konserwy #neuropa #sejm #bekazkonfederacji
Gours - I teraz jak sądzicie? Te wszystkie Mentzeny, konfedeścieki, pisiory i cała re...

źródło: IMG_3783

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 10
Konfedepisowcy wyciągają fejki

@Gours: tylko, że odpowiedzialny za ten fejk jest BPA. No chyba, że macki konfederoPisu sięgają aż Biura Prasowego i Informacyjnego Rządu Federalnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@zobq: a, i to ja jestem jakiś inteligentniejszy od innych, że pomyślałem od razu o tym, że Tusk rozmawiał z Scholzem gdzieś zakulisowo, a w tym urzędzie mają zapisane tylko oficjalne rozmowy?
  • Odpowiedz
@Gours czekaj czekaj, a jak opowiadał, że z partnerami w eu załatwi, żeby pakiet migracyjny nie wszedł, w obecnej formie? No i się tak dogadał, że tylko polska i wegry głosowały na nie, nawet czechy się wstrzymały....
  • Odpowiedz
@danob99 ech. Szkoda gadać, nie zapominaj że wg. Ustaleń paktu, do Excela wpisuję się tylko imigrację z południa, a z ukr (których polska przyjęła miliony) już nie....
  • Odpowiedz
@muaddib443:

ech. Szkoda gadać, nie zapominaj że wg. Ustaleń paktu, do Excela wpisuję się tylko imigrację z południa, a z ukr (których polska przyjęła miliony) już nie....


nieprawda nie ma tam nic o pochodzeniu, wiem bo czytałem
  • Odpowiedz
@muaddib443: no faktycznie

ehh znowu musiał sam czytać i sprawdzać bo z wami inaczej się nie da. Faktycznie jest na pierwszej stronie:

"Komunikat ten jest zgodny z apelami Rady Europejskiej z dnia 18 i 19 lutego 2016 r. o poczynienie postępów

w reformowaniu obowiązujących przepisów unijnych, tak by zapewnić humanitarną, sprawiedliwą i skuteczną

politykę azylową. W komunikacie tym zaproponowano również działania zgodne z całościowym podejściem do

kwestii migracji, określonym przez Parlament
  • Odpowiedz
@danob99 będę szczery, nie chce mi się tego czytać (70+ stron bełkotu,) zdaję się na analizę od Pana Polityka Zagraniczna na YT. A jemu nie można zarzucić bycia pisowcem czy konfiarzem. To on wskazywał na problemy dla Polski związane z wprowadzeniem pakietu migracyjnego. Proszę sprawdź i napisz czy się myli i manipuluję. Przekonaj mnie.
  • Odpowiedz
Mentzen już po raz kolejny nabiera się na fejka


@Gours: Naprawde myslicie ze Mentzen sie stale na cos nabiera a nie ze po prostu postuje info o ktorym wie ze moze nie byc prawdziwe ale za to jest mu na reke?
  • Odpowiedz
będę szczery, nie chce mi się tego czytać


@muaddib443: zdążyłeś się tutaj w 5 komentarzach zesrać czego to nie ma w tym dokumencie a teraz piszesz że nie chce ci się czytać

kyrie elejson
  • Odpowiedz