Wpis z mikrobloga

ale sie zrobilo modne hejtowanie pieskow


@ladniecuchne dopóki można hejtować dzieci i się z nich śmiać dopóty można i psy. Ja osobiście psów nie hejtuję, ale psiarze to podludzie (nie mylić z osobami lubiącymi psy).
  • Odpowiedz
bo ludzie zaczęli przesadzać z miłością dla psów i mówię to jako właściciel 3 psów.


@owsikalfred: ludzie ogólnie zaczęli przesadzać. Jak ostatnio usłyszałem sprzątając po psie od postronnego psiarza „ja nie muszę sprzątać po burku, w końcu płacę podatki” to myślałem że ja przesadzę i mu pie….lne.
  • Odpowiedz
  • 7
@owsikalfred ludzie w ogóle zaczęli przeszkadzać i robić się delikatni. Z jednej strony znajdzie się grupa pisarzy-idiotow, którzy mają wywalone na sprzątanie po sobie, z drugiej strony znajdzie się kolejna grupa, która sobie aproksymuje zachowanie jednostek do ogółu i buduję hejt na wszystkich pisarzy.
Ludzie zapomnieli o podstawowych zasadach współżycia w społeczeństwie. U mnie na osiedlowym forum przez długi czas była nagonka na osoby rozmawiające za głośno przez telefon na balkonie
  • Odpowiedz
@vorio: a czemu się do mnie sprułeś? Ja mam to w dupie kto jak mówi na psa ja nie muszę lokować w nich uczuć ojcowskich ale jak ktoś ma taką potrzebę to #!$%@? mnie to obchodzi
  • Odpowiedz
@d_garm: a tu się zgadzam do mnie się jedna sąsiada dopierdizela że parkuje w liniach ale jak wyliczyła wystaje mi czasami auto ok 5 cm(debilka mierzyła) serio mi by się nie chciało o coś takiego czepiać
  • Odpowiedz
a czemu się do mnie sprułeś?


@owsikalfred: ja się nie pruje, po prostu się dziwie całemu wypokowi, który aż czerwienią pała, gdy ktoś nazwie psa dzieckiem XD
A Twoj komentarz tylko to potwierdzał
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś wyżej stawia w hierarchii swoje psy niż dzieci to już coś nie tak się dzieje.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Mój pies jest wyżej w hierarchii od jakiegoś randomowego dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dziwię się, że Europa się starzeje, skoro dla wielu ludzi psy są ich dziećmi a dzieci innych ludzi traktowane są jako szkodniki.


Tak, Europa się starzeje, bo jakiś mały procent ludzi humorystycznie nazywa
  • Odpowiedz
po prostu się dziwie całemu wypokowi, który aż czerwienią pała, gdy ktoś nazwie psa dzieckiem XD


@vorio: Bo wykopki muszą mieć wroga: kobiety, ludzie z tatuażami, lewica, ludzie ubierający się w nietypowy sposób, konsolowi gracze... w tym miesiącu wylosowało właścicieli psów.
  • Odpowiedz
w tym miesiącu wylosowało właścicieli psów.


@L3gion: no właśnie widzę, że wykop rozwija horyzonty - gdyby nie mirko to bym nawet nie wiedział, że jest jakiś hejt przeciwko psiarzom, bo w moim życiu, otoczeniu i bańce informacyjnej nic się nie zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz