Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie d4 i przechodzę fabułę po raz pierwszy. Aktualnie 30lvl wbity bez ruszenia fabuły po prologu. Bardzo dużo tych zadań podobocznych, piwnic, jaskiń. Ta mapa jest ogromna. Gra w zadaniach pobocznych prowadzi do kolejnych miasteczek z dziesięcioma zadaniami pobocznymi.

Po drodze do zadania pobocznego dwie-trzy duże jaskinie do wyczyszczenia. Chciałbym wyczyścić quest log z zadaniami pobocznymi, ale tego się po prostu chyba nie da zrobić. Coś czuję, że z fabułą ruszę w okolicach 40-50lvl. Tak to powinno działać?
#diablo4
  • 7
  • Odpowiedz
@10129: w momencie gdy przechodzę grę pierwszy raz to chciałbym właśnie powykonywać te zadanka, eksplorację ale nie sądziłem że aż tak będzie poziom zasuwał. Plus widzę, że jakieś bonusy są na krainie jak wykonasz ileś tam rzeczy i wbijesz punkty sławy.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73 generalnie fabuła w D4 jest na zasadzie: zrobić i zapomnieć ( ͡º ͜ʖ͡º) do odbebnienia. Gra zaczyna się dopiero po fabule czyli tzw end game. Sezon się kończy za niecałe 2 miesiące to coś tam jeszcze pograsz. Ja to widzę tak:

1. Skup się na fabule, olej wszelakie misje poboczne
2. Skończ fabule, wbij endgame.
3. Skup się na renomie czy jak to się nazywa, te
  • Odpowiedz
  • 1
@NoKappaSoldier73 są, ale.i tak sporo wejdzie z samych kapliczek które musisz zrobić, z duengeonow, z strongholdow.

Jak chcesz, ale to nieco strata czasu, ta gra zbyt dobrej fabuły nie ma, to tylko zapychacze.

Robisz tyle aby dobić nagrodę ostatnia z renown
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: mi się fabuła podobała, ma swój klimat. Co do side questów, większość można olać bo nie są zbyt ciekawe. Opłaca się tą renomę zrobić na 100%, bo to darmowe punkty umiejętności i paragony na aktualnej / nowej postaci. A tak to szybko aby wbić poziom świata 4 i lewelowanie do 100. A po tym to robienie bossów i polowanie na lepsze przedmioty.
  • Odpowiedz