Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: czego sie spodziewac po kims kto #!$%@? bzdury o cywilizacjach z kosmosu, reptalianach, duchach i innych pierdach dla niepełnosprytnych xD
Zaskakujące to by było jakby ta baba cos mądrego powiedziała xD
  • Odpowiedz
@Polejmnie: tak się kończy, jak się bierze babę z wydziaraną szyją do telewizji publicznej, żeby pokazać, jakim to się jest teraz postępowym i na czasie.
  • Odpowiedz
Ale co ona nie napisała nieprawdziwego? Polacy nie używają przemocy i nie gwałcą w Polsce w większej ilości niż kolorowi?


@deziom: Napisala kłamstwo- wśród Polaków sprawcy gwałtów to promil, wśród imigrantów np. z Gruzji to znaczący procent. Problem jest w tym, że ty i ona tego nie widzicie i ideologia przysłania wam zupełnie realną krzywdę kobiet,, dla mnie to jest współodpowiedzialność. To, że ilościowo Polaków jest w Polsce wielokrotnie więcej to
  • Odpowiedz
@qmato: a w taki sam, w jaki femboy ze słodkimi uszkami może cię zdmuchnąć z tego świata raz na zawsze jednym celnym strzałem w ten twój pusty łeb. Który nie ogarnia ze jest XXI wiek i broń palna, wobec czego "ubermenski" wygląd #!$%@? tak naprawdę znaczy. A jednak non stop się widzi wyśmiewanie facetów którzy mają jakieś delikatniejsze rysy czy właśnie ubieraja się w dziwny sposób. Uwierz mi, są tak samo
  • Odpowiedz