Wpis z mikrobloga

@mateusz_dzordan5656: no to odpuść inny telefon niż iPhone. Serio. Byłem blisko żeby zrezygnować ze zmiany iPhone tylko ze względu na same airpodsy bo nawet bez maca miażdżą konkurencję w wygodzie użytkowania i całokształcie. Nie, że żałuję zmiany ale mega brakuje.
  • Odpowiedz
@mateusz_dzordan5656: co do pixela też brałem pod uwagę ale grzanie się, problemy z baterią, pękające aparaty, wątpliwy wygląd ale to ostatnie już kwestią gustu.

Wracając do Samsunga s23 celuj w 256, nowsza pamięć co teoretycznie powinno wpłynąć na szybkość działania i baterię chociaż jak ostatnio się wypowiadałem ktoś się oburzył to do sprawdzenia czy nie była to jakaś plota.
  • Odpowiedz
idiotów na swiecie nie brakuje, pewnie znajdziesz takich ;)


@Pan_Slon: gość pisze że chce zmienić telefon w tym przypadku iphona bo jest słabej jakości i się #!$%@?ł. a ty wyzywasz go od idiotów, bo iphone lepszy mimo że nie działa. Lecz się człowieku.
  • Odpowiedz
@mateusz_dzordan5656: Używałem 13 mini, potem Pixel 4a i obecnie S23. Jako całokształt S23 to najlepszy telefon. Pixel 4a robił natomiast najlepsze zdjęcia. Z zalet 13 mini to można tylko powiedzieć, że był najmniejszy i wygodnie siedział w kieszeni :-) Za 2400 to nawet się nie zastanawiaj i bierz Ske. Pana Słonia nie słuchaj bo tam fanbojstwo wywala poza skalę. Apple może na niego pluć a on będzie twierdził, że deszcz pada
  • Odpowiedz
@r5678: @pppiotr Właśnie rozmiar 13 mini był głównym powodem wyboru tego telefonu. Ale żeby telefon za 5 kafli wysypał się po 2,5 roku używania to dajta spokój... Bateria trzymająca pół dnia i rozwalone gniazdo które ładuje ok, ale zrywa transmisje danych przy dotknięciu

Macbook to samo, prawie 3 lata intensywnego używania i zamula nawet po reinstalacji systemu (kilka kart YT w przeglądarce i kółeczko się kręci xD )

Za to z
  • Odpowiedz