Wpis z mikrobloga

Cześć
Powoli myśle o kupnie nowego #rower z kategorii #mtb
Przez ostatnie 3 lata jeździłem na #dartmoor bluebird intro i byłem z niego bardzo zadowolony ale przez ostatni rok rower był dosyć mocno tyrany w bikaparkach i się troche wykończył. Plan jest taki że obecny zostanie na bardziej hardcorowe jazdy a nowy bedzie bardziej wypieszczony i będzie służył głównie do jazdy po "ścieżkach". Ważę grubo ponad 100kg ale jakoś tam powoli redukuje i wiem że w praktyce ten rower bedzie służył w 20% do jazdy po płaskim i w góre a w 80% na zjazdy. Po prostu zazwyczaj wypycham rower na góre typu lub #turbacz i cieszę się jazdą w dół. Docelowo z utraconymi kg mam zamiar równie dużo wjeżdżać jak i zjeżdżać. I przechodząc do meritum

Jaki rower moglibyście mi polecić?

Ja mam jakiś sentyment do Dartmoor więc rozważałem Bluebirda pro albo blackbirda evo

Rower zdecydowanie Full i fajnie jakby amor z przodu miał minimum 140mm i zależy mi też żeby w rowerze był dropper bo bardzo to polubiłem. No i cena do 10k
Malistral - Cześć
Powoli myśle o kupnie nowego #rower  z kategorii #mtb  
Przez ostat...

źródło: temp_file6761588917657654441

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Malistral: mam Primala pro sprzed paru lat, ogólnie rower fajny, ale miałem kilka zastrzeżeń i te części są też w Bluebirdzie pro. Marzocchi Z2 - sama praca jest wystarczająca, ale widelec złapał luz na ślizgach od jazdy w mieście, bo niestety rzadko miałem okazję pojeździć nim w lesie. Później dokopałem się na zagranicznych forach, że ta usterka dopadała wiele Z2 z tego rocznika. Piasty Dart Reel złapały również luzy bez powodu.
  • Odpowiedz