Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill
Ehh, Chop wstał o 16:00 i za 3,5 godziny Chop musi wyjść do kołchoztransu. Przecie Chop dopiero co wrócił o 6:30 w sobotę, a wolne zaczął o 15:00, jak wstał, ehh. Przecie to jest bez sensu, ehh. W zeszłym tygodniu było około 50 godzin i 25 minut. Chop znowu czytał, że gdzieś wprowadzają na test 35-godzinny tydzień pracy, a gdzieś indzi próbują 4-dniowy. Chop się załamuje, jak czyta takie rzeczy, ehh. Jak ktoś pracuje w B-I-U-R-Z-E, to jest nadczłowiekiem, taka prawda, ehh.
obuniem - #apustaja #frenpill 
Ehh, Chop wstał o 16:00 i za 3,5 godziny Chop musi wyj...

źródło: Photo by Frensplace on February 19, 2024.

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@obuniem: mordko ale Ty się męczysz w tej robocie. Ja to pamiętam że zajarany byłem poniekąd taki styl życia że wiesz trzeba #!$%@?ć żeby się z biedy wygrzebać że kilometry same się nie zrobią a tony same nie przewiozą. Teraz z kolei mam tak że nnwdz swojej pracy a jak wokół widzę innych dla których jest to poniekąd pasja i się jarają to czuję że to nie dla mnie xD imo
  • Odpowiedz
  • 1
taki styl życia że wiesz trzeba #!$%@?ć żeby się z biedy wygrzebać


@bArrek: Takie motto, to może być dla kogoś, kto jeździ za te 10-12k po europie, a nie dla mnie, który ma 26 zł netto na godzinę xD. Znaczy się, no oni mają pewnie podobnie, jeżeli nie tak samo, ale w ostateczności zarabiają więcej.
Zajarany to może nie byłem nigdy, ale cieszyłem się trochę, że nie będę musiał robić w
  • Odpowiedz
@obuniem:

cieszyłem się trochę, że nie będę musiał robić w klasycznych obozach pracy na 3 zmiany za minimalną, w sumie dalej mnie to jakoś podnosi na duchu.


No to ja tak mam w obecnej pracy że jeśli nie ona to bym wrócił do trakerki i znowu #!$%@? się na kontrole mandaty i cały ten okołotransportowy burdel bo sama praca to wsm git ale nie ma tak że się da szambo ominąć
  • Odpowiedz