Wpis z mikrobloga

- No, dzień dobry. Chciałem, ogółem, dla was, ogółem, powiedzieć. Dzisiaj dr Piegzikowicz mnie chciał stopnia pozbawić. Dzisiaj niedziela jest. Chciał wyrzucić mnie z szeregów braci doktorskiej i…
- Powiedz prawdę, za co!
- Jak za co?
- Powiedz prawdę, za co!
- Co, za co?! A co ty naga….nagadałeś na mnie?
- Powiedz prawdę!
- Że ja mitoman jestem - jakiś, kvrwa - i nie wiadomo co - że w doktoracie splagiatowałem, kvrwa! Że... Jak ja byłem, kvrwa, w Waszyngtonie! Że chcesz mnie…chce mnie do Choroszczy wysłać! Ciekawe za co? Jak ja kreatywny jestem!
- Za plagiatowanie.
- Sranie! A ty, kvrwa, powinieneś dawno się leczyć!
- Za plagiatowanie. Ja to nie, ale ty to tak.
- A, za plagiatowanie, o, jakie plagiatowanie? Jak ja badawczy jestem! O, wczoraj artykuł przepi…napisałem! Plagiatowanie?
- Przyniosłeś...co z doktoratu ci wynikało?
- Nic nie wynikało!
- Nic nie wynikało?
- Nie.
- Nie?
- A co ty kvrwa?! Walisz sake, kvrwa! - ile razy się w Tokio nawaliłeś?!”
- Nie.
- To nieprawda? Co, nieprawda to jest, tak?
- To jest nieprawda.
- Jak nie?
- To jest nieprawda.
- Jak nieprawda?
- A ty się nie nawaliłeś?
- Ja tylko raz w życiu! Musiałem z gier wojennych wracać, albo z Kerberem na rybach!
- Raz!
- No pewnie, że raz! A ty non-stop, kvrwa, sake waliłeś! Od Tae Reshi wracałeś, kvrwa, wziąłeś całe te i, kvrwa, #!$%@?łeś w nach… Kamerę na lajcie S&F włączałeś, kvrwa, i... nawaliłeś, kvrwa, aż śmierdziało!
- Z nerwów!
- Tak, z nerwów?!
- A, a, a z czego?
- Sam…Widzicie? Sam, ogółem, powiedział, że pozbawi mnie z doktoratu i bardzo mu dziękuję! I, po prostu, cztery osiemset mi za kserówki oddaj! W tamtym roku, kvrwa, tyle wydałem!
#bartosiak #napierala #kononowicz #geopolityka
NicolasLatifi - - No, dzień dobry. Chciałem, ogółem, dla was, ogółem, powiedzieć. Dzi...

źródło: bartosiak.jpg__1200x0_q85_crop_subsampling-2_width-1200

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
hahahaha. #!$%@? dawno się nie zaśmiałem z tych przeróbek :)


@Major_Gross: po dłuższej chwili zorientowałem się, że zamiast "w nachy" mogło być "narobiłeś w rimmland" a zamiast "z nerwów" - "z troski o międzymorze" ale cóż, pisząc to miałem chwilę, że tak powiem pauzy geostrategicznej w myśleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spaniały crossover okuratnych uniwersów.


@PZt37: byłem na urlopie odpoczywając w jakiś sposób, ale
  • Odpowiedz