Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze,

mamy dla Was ważne informacje! W związku z koniecznością dostosowania regulaminu do wymogów prawnych, od 12 lipca 2024 roku zacznie obowiązywać nowy regulamin. Jednak już dziś wprowadzamy kilka kluczowych zmian, które wpłyną na funkcjonowanie serwisu. Zmiany, które wprowadzamy:

1. Nowe oznaczenia treści wideo:
- Wprowadzamy nowe oznaczenia wiekowe dla treści wideo: 12+ oraz 16+. Te zmiany mają na celu lepsze dostosowanie treści do odpowiednich grup wiekowych.
- Pojawi się również konieczność prawidłowego oznaczania treści video, które zawierają przekaz handlowy, co zapewni większą przejrzystość i uczciwość wobec naszych użytkowników.

2. Nowe powody zgłoszeń:
- Będziecie mogli korzystać z nowych powodów zgłoszeń treści. Dzięki temu proces zgłaszania będzie bardziej precyzyjny i skuteczny.

3. Powiadomienia o wymoderowanej treści:
- Wprowadzamy powiadomienia o wymoderowanej treści, co zapewni większą transparentność w procesie moderacji.

4. Rozszerzone możliwości zgłaszania treści:
- W niektórych przypadkach pojawią się nowe możliwości zgłaszania treści, w tym również możliwość anonimowego zgłoszenia, co pozwoli na bardziej szczegółowe i odpowiednie reakcje na naruszenia regulaminu.

Zmiany te mają na celu poprawę jakości korzystania z serwisu oraz zwiększenie Waszego bezpieczeństwa i komfortu. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami, a jeśli pojawią się po Waszej stronie dodatkowe pytania lub wątpliwości - do kontaktu z nami!

Dziękujemy za Wasze zrozumienie i współpracę! (ツ)

Z pozdrowieniami,
Zespół Wykop.pl

#wykopchangelog #wykop #informacje
wykop - Drodzy Wykopowicze,

mamy dla Was ważne informacje! W związku z koniecznością...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@wykop: Powinna być zasada - Osoba wrzucają treść która po czasie okaże się fejkiem, i osoby tę treść wykopujące, plusjące, dostają bana na miesiąc. Myślę że to by oczyściło Wykop. W głównej mierze z treści politycznych które na Wykopie raczej nie powinny dominować..
  • Odpowiedz
- Wprowadzamy powiadomienia o wymoderowanej treści, co zapewni większą transparentność w procesie moderacji.


@wykop: Znaczy się w zgłoszeniu będzie teść, czy nadal usunięte i musisz się domyślać co tam było xD
  • Odpowiedz
najpierw dopracujcie proces odwoływania się od zgłoszeń, bo zazwyczaj wygląda to jako motywowane 'bo tak i uj'


@goferek: i przy okazji proces odrzucania zgloszen, bo zazwyczaj wyglada to jako motywowane 'bo nie i uj'
  • Odpowiedz
Będziecie mogli korzystać z nowych powodów zgłoszeń treści. Dzięki temu proces zgłaszania będzie bardziej precyzyjny i skuteczny.


@wykop: ale po co? Nikt o to nie prosił. Skoro i tak moderacja nie przestrzega własnego regulaminu, traktuje go wybiórczo, a do tego funkcja odwołania się od zgłoszenia jest nic nie warta
  • Odpowiedz
@wykop: jeżeli z oznaczeniem 18+ będzie można w końcu zamieszczać treści bez cenzurowania pierożków, a 16+ bez cenzurowania wulgaryzmów to macie mój miecz. Domyślnie mirko powinno być 16+ albo 18+.
  • Odpowiedz
@wykop a kiedy wróci do działania „aktywne” na mirko? Kiedyś tam były wpisy z kilku-kilkunastu minut. Teraz to takie gorące 6h z tagu
  • Odpowiedz
@wykop: Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego portalu, prezes Białek Michał, naszego portalu Wykop.pl.
Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie Wykopki - to wilki! To mówiłem ja - Odysjestem, użytkownik pomarańczowej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu się nie logowałem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu,
  • Odpowiedz
12+ oraz 16+


@wykop: i każdy z nas ma teraz precyzyjnie analizować czy jakaś treść jest 12, 16 czy 18+?
To nie lepiej było po prostu wpisać w regulamin że wykop od 16 lat czy cokolwiek innego, jeśli serio jest taki wymóg prawny?
  • Odpowiedz