Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze,

mamy dla Was ważne informacje! W związku z koniecznością dostosowania regulaminu do wymogów prawnych, od 12 lipca 2024 roku zacznie obowiązywać nowy regulamin. Jednak już dziś wprowadzamy kilka kluczowych zmian, które wpłyną na funkcjonowanie serwisu. Zmiany, które wprowadzamy:

1. Nowe oznaczenia treści wideo:
- Wprowadzamy nowe oznaczenia wiekowe dla treści wideo: 12+ oraz 16+. Te zmiany mają na celu lepsze dostosowanie treści do odpowiednich grup wiekowych.
- Pojawi się również konieczność prawidłowego oznaczania treści video, które zawierają przekaz handlowy, co zapewni większą przejrzystość i uczciwość wobec naszych użytkowników.

2. Nowe powody zgłoszeń:
- Będziecie mogli korzystać z nowych powodów zgłoszeń treści. Dzięki temu proces zgłaszania będzie bardziej precyzyjny i skuteczny.

3. Powiadomienia o wymoderowanej treści:
- Wprowadzamy powiadomienia o wymoderowanej treści, co zapewni większą transparentność w procesie moderacji.

4. Rozszerzone możliwości zgłaszania treści:
- W niektórych przypadkach pojawią się nowe możliwości zgłaszania treści, w tym również możliwość anonimowego zgłoszenia, co pozwoli na bardziej szczegółowe i odpowiednie reakcje na naruszenia regulaminu.

Zmiany te mają na celu poprawę jakości korzystania z serwisu oraz zwiększenie Waszego bezpieczeństwa i komfortu. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami, a jeśli pojawią się po Waszej stronie dodatkowe pytania lub wątpliwości - do kontaktu z nami!

Dziękujemy za Wasze zrozumienie i współpracę! (ツ)

Z pozdrowieniami,
Zespół Wykop.pl

#wykopchangelog #wykop #informacje
wykop - Drodzy Wykopowicze,

mamy dla Was ważne informacje! W związku z koniecznością...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@wykop: a kiedy łaskawie przywrócicie link, gdzie mogłem sobie wygodnie przeglądać nieprzeczytane tagi? Miałem 50 ostatnich nieprzeczytanych tagów od razu rozwiniętych, od razu oznaczone jako przeczytane, nikomu to nie przeszkadzało, lepsze niż obecne rozwiązanie, ale wszedł nowy gównowarty wykop i #!$%@? bombki strzelił. W dupie mam regulamin, chce znowu móc przeglądać tagi jak biały człowiek
Dajcie mnie to z powrotem https://wykop.pl/powiadomienia/unreadtags
  • Odpowiedz