Wpis z mikrobloga

W 2022 roku napisałem cytuję : żebyśmy się nie zdziwili jak będziemy mieli nagłą epidemie ptasiej grypy (oczywiście na całym świecie). To będzie idealne wyjaśnienie dlaczego inflacja cały czas rośnie.
https://wykop.pl/wpis/74519595/sadze-ze-takich-artykulow-bedzie-coraz-wiecej-mian ( w styczniu tego roku pisałem że takich artykułów będzie coraz więcej )

Myślicie że jedzenie jest drogie? to zobaczycie teraz na cenę mięsa jak wystrzeli w powietrze

Jakieś kilka miesięcy temu pisałem o tym że już liczne przypadki w Stanach teraz kolej na Europę, bo już nawet w Polsce są na ten temat artykuły - niektóre akcje szczepionek ładnie poszły w górę

Unia kilka dni temu już kupiła 40 milionów dawek szczepionek - jak tak dalej pójdzie to będziemy jeść mięso, ale z laboratorium
Ostatnio mówili że już zmarła pierwsza osoba w Meksyku która została zarażona od zwierząt natomiast Meksyk mówi że to farmazony

Wszystkie plagi jakie tylko są możliwe w kilka sezonów od *epidemii, dodruku, wojny, łańcuchy dostaw zakłócone, kryzys energetyczny, imigracja na masową skale - można wymieniać i wymieniać

#gielda #ekonomia #rolnictwo #polityka #swiat
Questorius - W 2022 roku napisałem cytuję : żebyśmy się nie zdziwili jak będziemy mie...

źródło: wher we go again

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz:
Z ich retoryką to raczej Ciebie będą chcieli zaszczepić, żebyś się przypadkiem nie zaraził - stąd te farmazony o przypadku zarażenia się człowieka
Póki co to zabijają całe stada przez *epidemię także ceny i tak wystrzela. Np w Szkocki jak nie zarejestrujesz jednej posiadanej kury to grzywna £5000 lub pół roku za kratami.
  • Odpowiedz
@Questorius Jak to "farmazony" o zarażeniu się przez człowieka? Ptasia grypa to jest normalna choroba atakująca ludzi, a nie farmazony UE.

A co według ciebie powinni robić? Chyba zostawienie szerzącej się zarazy samej sobie to nie jest najlepszy pomysł. Przecież mięso z zakażonych zwierząt i tak nie zostałoby dopuszczone do sprzedaży więc wtedy to by dopiero były kolosalne starty u hodowców
  • Odpowiedz
  • 0
Chyba zostawienie szerzącej się zarazy samej sobie to nie jest najlepszy pomysł


@SoplicaTadeusz: Chyba jednak najlepszy, niż faszerować ludzi jakimś środkiem- tak jak mieliśmy podczas ostatniej epidemii - widziałeś jak teraz Fauci jest maglowany za to że opowiadał brednie o jakimś dystansie społecznym - puszczają mu jego wypowiedzi: jak to mówili że jak się nie zaszczepisz to jesteś wykluczony i nie pójdziesz do pracy, bo jesteś zagrożeniem itd. itd ( ostatnio
  • Odpowiedz
@Questorius Krytykowanie UE to jedna i wielokrotnie jest krytyka jest zasadna. Natomiast twierdzenie, że z chorobą nie powinno się nic robić jest niedorzeczne. Żaden cywilizowany kraj nie dopuścić do sprzedaży u siebie zakażonego drobiu, bo to niesie duże niebezpieczeństwo dla ludzi.

Ptasia Grypa nie grozi epidemią u ludzi, ponieważ nie przenosi się z człowieka na człowieka ale dalej jest chorobą, której trzeba unikać
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz:

Żaden cywilizowany kraj nie dopuścić


Do szerzenia paniki i kłamstw których się dopuszczali jakiś czas temu

Ptasia Grypa nie grozi epidemią u ludzi, ponieważ nie przenosi się z człowieka na człowieka ale dalej jest chorobą, której trzeba unikać


To poczekaj chwile, znając ich brednie zaraz zacznie (wystarczy wmówić że to nowy szczególnie niebezpieczny zmutowany szczep, odpalić propagandę w mediach i za chwile kłamstwo stanie się prawdą)
  • Odpowiedz
@Questorius Ale patogeny mutują i to dość szybko ze względu na to jak prostymi są organizmami, jak kosmicznie liczne są i jak szybko się rozmnażają. W przypadku wirusów i bakterii wszystko dzieje się tak szybko, że możemy wręcz zaobserwować ewolucję czyli coś co w przypadku innych gatunków zajmuje miliony lat.

Nie mam nic przeciwko sceptycyzmowi względem informacji z mediów ale gorąco zniechęcam do odrzucania przy tym nauki i faktów naukowych.
  • Odpowiedz