Wpis z mikrobloga

miłego wywalania banku gruntów nabranych nadmiarowo za hajs wierzycieli, żeby ich teraz pospłacać. podobno na nieruchomościach nie da się stracić, ciekawe czy tyczy się to również działek pod deweloperkę, kiedy deweloperka stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°) rynek pewnie będzie się o te grunty zabijał a Pan deweloper sowicie zarobi i wszystkich spłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #hreit #hreit
affairz - miłego wywalania banku gruntów nabranych nadmiarowo za hajs wierzycieli, że...

źródło: michal-sapota

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 15
@affairz: Mędrzec Midel ostatnio rzekł: "Na nieruchomościach nie da się stracić pieniędzy, ale można stracić zdrowie" Do dziś kontempluje mądrość tych słów ale chyba przekracza to mój poziom intelektualny. Weź tam wyślij Gandalfowi namiary do Kuby to może razem będą sprzedawać narządy, żeby się spieła rata albo coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lupus_Management: W większości przypadków pewnie masz rację. (Większość dużych deweloperów to wbrew pozorom nie Janusze spod budki z piwem, i mają specjalne komórki do ryzyka, hedgingu itd, i wcale nie tak łatwo będzie ich ruszyć po tylu latach hossy) Ale akurat w przypadku HREIT to wpaść w takie tarapaty podczas ciągle trwającej pokoleniowej hossy na nieruchach to naprawdę trzeba mieć antytalent. Wydaje mi się, że można się z nich śmiać
  • Odpowiedz
  • 2
@affairz: Nawet jeżeli coś stracą, to w latach rządów PiS dorobili się tyle, że długo będą na plusie


@jacos911: ja nie mówię, że straci Pan Sapota, nie wygląda na głupiego. ale ktoś straci na pewno, znając życie po dupie najbardziej dostaną naiwni inwestorzy, tzw. "ulica"
  • Odpowiedz
znając życie po dupie najbardziej dostaną naiwni inwestorzy


@affairz: akurat w mieszkaniówce klient końcowy jest dobrze chroniony. Mocno stracą podwykonawcy, dostawcy materiałów i wszelkich usług towarzyszących. Fakturki nie zapłacone, od budowlanej bramy już się nie znamy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz