Wpis z mikrobloga

Czyli co? Elita Internetu łyknęła ordynarnego fejka o prześladowanych żołnierzach przez uśmiechniętą Żandarmerię Wojskową? Nowe, nie znałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

No chyba, że Wipler z Konfą też dołączyli do anty-polskiego spisku, bo u odklejeńców i taka narracja może wystąpićbxD

P.S. Zapamiętajcie smutni durnie, że nie żyjemy w reżimie i zielony, niebieski czy jakikolwiek inny mundur nie daje prawa do bezkarnościa oraz narażania życia i zdrowia swoich kolegów. Żołnierz albo policjant ma odpowiadać tak samo za łamanie prawa jak ty czy ja.

#bekazpisu #neuropa #bekazkonfederacji #polityka #wybory
Lambo994 - Czyli co? Elita Internetu łyknęła ordynarnego fejka o prześladowanych żołn...

źródło: temp_file6171451280322430900

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Lambo994: Trzeba było być kretynem by serio wierzyć, że kogoś tam ot tak zatrzymali. Na granicy codziennie dochodzi do strzałów i jakoś ludzi tam nie kują codziennie czyli wiadomo było, że jest tam jakieś drugie dno.
  • Odpowiedz
elita to jest na mirko


@washington: Tak, elyta spermiarzy, fanów famemma i patostreamerów. xDDD
Na głównej są normalni ludzie, którzy tu wpadają, cośtam klikną - raz wykop a raz zakop, cośtam napiszą i tyle. Cały przekrój społeczeństwa, dużo ludzi o różnych sympatiach i różnych poglądach.
Jest ich tyle że was po prostu zminusują, nawet w wykopalisku gdzie jest o wiele mniej ludzi to was zakopią.
A patologia, polityczna, moralna, intelektualna
  • Odpowiedz
  • 0
@Cogito-sum akurat cała śmietanka palująca się do famemma i patostreamów dziwnym trafem spamuje również same superlatywy o konfie. Jak wejdziesz w takiego profil to albo konto założone tydzień temu, albo konto nieaktywne od kilku lat nagle zaczyna produkować, albo właśnie fan famemma.
  • Odpowiedz
  • 1
@BNM2136 wcześniej również były podobne informacje z prokuratury, tylko nie były one wygodne dla botów, więc nikt tego nie promował/nie wykopywał/nie prostował na Twitterze.

Sam po wrzuceniu informacji o doniesieniach z prokuratury z odpowiednim linkiem do źródła zostałem od razu zaminusowany, bo informacja była niewygodna.
  • Odpowiedz
@Lambo994: mnie bardziej zastanawia dlaczego Wipler broni Kosiniaka. Bo w bezinteresowność ani troskę o interes Polski nie wierzę. Raczej podchody pod koalicję z pis i psl
  • Odpowiedz